Karadeniz Pet

Bu firarcı kuş sağlıklı mı ? ( resimli)

Bendüldül

Meraklı Üye

sağlıkları nasıl arkadaşlar ? yeni çektim uykuudan uyandıkları için biraz hareketsizler. gündüzleri kuduruyorlar.

sabah erkek olan kuşum kafesin iplikli yerinden firar etmiş.

kızımda çok kilolu onu nasıl zayıflatcam ?

Son düzenleme:
Maaşallah güzel kuşlar . Ayaklarında ve burun derilerinde herhangi bir mantar veya başka şey göremedim ve ayak derileri gayet otlak ve güzel. Tüyleri de baya renkli ve canlı . Bir anormallik yok gibi umarım olmazda . İyi hobiler

Maşallah kuşlarınız sağlıklı görünüyor sularına limon damlatabilirsiniz zayiflamalari için

Maaşallah güzel kuşlar . Ayaklarında ve burun derilerinde herhangi bir mantar veya başka şey göremedim ve ayak derileri gayet otlak ve güzel. Tüyleri de baya renkli ve canlı . Bir anormallik yok gibi umarım olmazda . İyi hobiler

Maşallah kuşlarınız sağlıklı görünüyor sularına limon damlatabilirsiniz zayiflamalari için

çok saolun yorumlarınız için sizce yavru alabilirmiyim bu kuşlardan yoksa daha küçükler mi, ayrıca kafeslerini değiştireceğim bu kafes çok küçük yuvalığı zor taktım sanırsam bu yüzden yuva alma ihtimalim yok siz ne düşünüyorsunuz ?

Kafes bencede küçük o merdiveni alın hareket alanları genislesin inşaallah yavru alırsınız biraz zamanları var gibi

İçinde rahat kanat çırpacakları şekilde ayarlamalısın tünekleri. Bu kafese tek tünek yeter. Mama, vitamini kızıştırıcı tohumlar vermeyin. Sadece karışık muhabbet kuşu yemi verin. Kuşlar dışarı salınıyorsa bol bol uçurun, suyuna 2-3 limon damlatın

Geri