Karadeniz Pet

Bu fiyata jumbo çift olurmu

• Konbuyu başlatan Tunç ÇAĞATAY
  • Başlangıç tarihi
T

Tunç ÇAĞATAY

Guest
Arkadaşlar 250 liraya saglıklı çift jumbo alıcagım sizce fiyat uygunmu

Bilezikli arkadaşlar kuş dişi bu ama erkeği göremedim ankaradan ibrahim derlermiş sincan tarafında

Moderatör tarafında düzenlendi:
Tolga bey kuşun gerçekten jumbo olduğuna inanıyorsanız gayet uygun fiyat ama şöyle bir durumda var show var show var..Bilmem anlatabildim mi ?

Sıradan kuşlarada o paraları vermeyin..

Tolga bey kuşun gerçekten jumbo olduğuna inanıyorsanız gayet uygun fiyat ama şöyle bir durumda var show var show var..Bilmem anlatabildim mi ?

Sıradan kuşlarada o paraları vermeyin..

Abi kuşları ankaradan üreticiden alacağını söyledi foto istesem getirsem burda değerlendirirmiyiz beraber

Tabiki memnuniyetle ve açık sözlülükle hemen değerlendirmeye alırız..Yeterki sen foto paylaş..

Uygun bir fiyat olduğunu düşünüyorum.

kardeşim resme gerek yok ankaradaki üreticinin adını soyadını söle show üretiyosa ben sana seceresini çıkarttırıyım 250 ye sağlam takım nerdeymişş görelim

kardeşim resme gerek yok ankaradaki üreticinin adını soyadını söle show üretiyosa ben sana seceresini çıkarttırıyım 250 ye sağlam takım nerdeymişş görelim

Peki en kısa zamanda resim ve adını söyliyeceğım.Hatta yarın gider adını sanını öğrenirim

ben 300 verdim fakat erkek yağlanmıştı onu değiştirdim şimdi sıkıntı yok sağlıklıysa fiyat uygun derim

Geri