Karadeniz Pet

Bu grit kuş kumu nasıl sizce

grit en iyi taş kum çeşiitidir bence fiyatı çok pahalı 3 liraya natural plan'ın kumunu aldım yeterli eğer mineral blok varsa zaten oda aynı işe yarıyor içeriği taş kum onunda. kumu zaten almışsınız gerçi kalitesi güzeldir grit 1.sınıf taş kum anlamındadır.

grit en iyi taş kum çeşiitidir bence fiyatı çok pahalı 3 liraya natural plan'ın kumunu aldım yeterli eğer mineral blok varsa zaten oda aynı işe yarıyor içeriği taş kum onunda. kumu zaten almışsınız gerçi kalitesi güzeldir grit 1.sınıf taş kum anlamındadır.
Teşekkür ettim kardeşim mineral blogta var oda kummuş evet hepsinden koydum kalamar kemiği, gaga taşı, kırmızı kil varmıs onun içinde.

Yok ucuz 10 lu fiyatı yazıyor dikkat ederseniz 18 tl

güzel ürün. Ben kendim; Anasonlu Grit Kuş Kumu+ Kuş Toprağı + Kuş Kömürü 3lüsünü karıştırarak kullanıyorum. En iyisi kendi karıştırdığın :) tavsiye ederim fazla kuşu olanlara

güzel ürün. Ben kendim; Anasonlu Grit Kuş Kumu+ Kuş Toprağı + Kuş Kömürü 3lüsünü karıştırarak kullanıyorum. En iyisi kendi karıştırdığın :) tavsiye ederim fazla kuşu olanlara
Nasılsınız :D anasonlu bende kullanıyordum quik marka sonrasında vitasand beyaz kumundan aldım gayet başarılı ondan sonra grit kum aldım ikisini karıştırdım,siz hangi markaları aldınız,yazsanız ürünleri bende alıyım olmadı karıştırma oranlarını yazın birde.

white mollen anasonlu grit kuş kumu + kuştat kuş toprağı + Backs Vogel-Kohle kuş kömürü

benim kuşlara verdim kumda nane gibi kokuyor insanın burnunu aciyo güzel kokuyo :S

elinde ürün varsa bitir ondan sonra alırsın alıp ne yapacaksın çöpe mi atacaksın :) sponsor firmalarımızın sitelerinde var ordan tedarik edebilirsin

elinde ürün varsa bitir ondan sonra alırsın alıp ne yapacaksın çöpe mi atacaksın :) sponsor firmalarımızın sitelerinde var ordan tedarik edebilirsin
TaBİ ÖYLE çöpede atmamda bu kumlar yıllarca saklanabilir sanırım son k tarihi yok sanırsam.internet üzerinden satışları var ama sormuştum,bana çok yakın ayak üstü satın alamammı mybest ten.

Geri