Karadeniz Pet

bu inanilmaz

• Konbuyu başlatan ogretmen
  • Başlangıç tarihi
O

ogretmen

Guest
Alti gunluk yumurtaya isik tuttum.icinde kusun hareketleri yada kalp atisi gorunuyordu.allahim sen nelere kadirsin.

vayy be hocam tekrardan hayırlı olsun yumurtalarınız inşallah sağlıklı büyür kuşlarınız erkek hala kırıyormu yumurtaları

Erkek ucuncu yumurtayi kirdiktn sonra hep ayri tuttum.sadece hergun yarim saat ciftlestirmek icin birlestiriyorum.simdilik sorun yok uc adet yumurtasi var SU anda yumurtalar devam edecek gibi duruyo.popo hala dolu

maşallah Allah inşallah benim gibi bekleyen kardeşlerimede nasip eder şu yumurtaları :)

Kardes benim kuslar yuvaliga girmiyodu.bi kere ciftlesmelerini sesi dinlettim.yarimm saate kalmadi disi solugu yuvalikta aldi.tavsiye ederim.

Ne güzel be.inş çıkar yavruların.Bizimkide verse keşke yavru :)

hocam hemen deniyorum birde bana o dinlettiğiniz sesi atarmısınz

TANER SENDEMI DINLICEN FESUPHANALLAH :d YOUTUBE ARAMA MOTORUNA YAZ CIKIYOR :d

taner aynı vıdeodaın ıkı uc tane ac hepsıne 10 ar sanıye arayla bas sure otomatık 30 sn uzar :D

dene senın kus bı acayıp zaten ben bısecık anlamadım :)

bende çözemedim yumurta belirtileri veriyor ama yumurtlamıyor erkeğin herşeyi yapmasına izin veriyor geçen gördüm ayağını atmaya çalışıyordu ama çıkmadı üstüne erkek kanatlarına varıncaya kadar kaşıyor dişiyi :)

Taner kardes erkek ayagini atar disi tres teper aslinda ters tepmiyor.disi erkegin israrlarina bi sure sonra kuyrugu kaldirarak gegap verir.nijer verin kuslara tam linkini bilmiyorum.ama bu sitede ciftlesme sesleri var.googledan yazarsan cikar.bu arada dun bir yumurtayi benim cocuklar ellerine alip kirmislardi.iki yumurta kaldii ikiside dolu.dort gunluk yumurtada kalp atisini formel mumkun arkadaslar.ben bunk dun gordum.

Taner kardes erkek ayagini atar disi tres teper aslinda ters tepmiyor.disi erkegin israrlarina bi sure sonra kuyrugu kaldirarak gegap verir.nijer verin kuslara tam linkini bilmiyorum.ama bu sitede ciftlesme sesleri var.googledan yazarsan cikar.bu arada dun bir yumurtayi benim cocuklar ellerine alip kirmislardi.iki yumurta kaldii ikiside dolu.dort gunluk yumurtada kalp atisini formel mumkun arkadaslar.ben bunk dun gordum.

Allah Allah ne bu senin çektiğin yumurta sıkıntısı hep kırılıyor inşallah bidakine aynı şeyleri yaşamazsın bu arada bi çiftleşme sesi açtım dişi erkeğe kur yapmaya başladı çiftleşiyorlardı nerdeyse :D

Geri