petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Bu kuş o kuş mu?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Mustafa TELSiZ tarafından 3 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

1. Mustafa TELSiZ

Beğenileri:
    0
    merhaba arkadaşlar

Bugün yavru mubiş almak için konya bir üretici ile face üzerinden paylaşmış olduğu mubişin fotosuna bakarak tanıdığımı yönlendirdim almak için fakat aşağıda eklediğin fotolardan sizce bu kuş okuş mu ? bence değil ama sizce ... üretici o kuş benden iyimi bielcen dedi bana :) neyse yorumlar için teşekkürler..

almak istediğim kuş :

üreticinin gösteridği satmak istediği :

2. Doğukan Hazar

Doğukan Hazar Well-Known Member

Beğenileri:
    113
    Ilk fotoda çok daha cix çikmis eger o kuşsa :D galiba o ayni kuş

3. Mustafa TELSiZ

Beğenileri:
    0
    ilk fotoda alın çizgileri dahi duruyor bana satmaya çalıştığında ne alın çizgisi nede renk uyuşmazlığı var anlam veremdim hiççç

4. Fatih Çevik

Beğenileri:
    14
    Iki kuş aynı olabilir. En az 1 ay var aralarında

Fatih Çevik

5. Mustafa TELSiZ

Beğenileri:
    0
    saĞOL Fatih yorumun için elinde bu tarz bir yavru yeni yeme düşmüş mubişş varmı bu arada :)

6. Ferdi NAMLI

Beğenileri:
    1
    Hayırlı olsun kaça aldın ?

7. Fatih Çevik

Beğenileri:
    14
    Tarzdan kastın renk ve spangle ise yok ama Vasıf olarak daha iyileri de var ama su an sadece kendime ayırdığım kuşlar var. Nerdeyse bütün Damızlıklari sattım yavrulardan takım kuracam bakalım.
    O yüzden hiç kuşları bi eleme yapmadım daha hangisi kalır hangisi gider. Niyetim ilk tüyü ne kadar beklemek.
    Bi yuva kaldı yumurtalar var belki ordakileri de dahil edince elimde fazlalık olur 1 2 tane haber veririm acelesi yoksa.

Fatih Çevik

8. Mustafa TELSiZ

Beğenileri:
    0
    yok kardeşim acelesi sağolasın abime alıcağım bu tarz renglerden hoşlanıyor yeni yeme düşmüşş olursa daha iyi tek besleyecek çünkü. hayırlısı bakalım teşekkürler

#8 Mustafa TELSiZ, 3 Temmuz 2015
    Son düzenleme: 3 Temmuz 2015
  9. serhat usta

serhat usta New Member

Beğenileri:
    0
    Kuşları bakıp görmeden hatta incelemeden sipariş üzerine sakın almayın beni bile kandırdılar istanbula geldiğimde mantarlı ihtiyar kuşu verdiler bakıp görmeden sakın almayın siparişle elden alın zaten adam güvenilirse gel bak al seç beğen der ...

Sayfayı Paylaş