Karadeniz Pet

Bu kuş o kuş mu?

Mustafa TELSiZ

Meraklı Üye
merhaba arkadaşlar

Bugün yavru mubiş almak için konya bir üretici ile face üzerinden paylaşmış olduğu mubişin fotosuna bakarak tanıdığımı yönlendirdim almak için fakat aşağıda eklediğin fotolardan sizce bu kuş okuş mu ? bence değil ama sizce ... üretici o kuş benden iyimi bielcen dedi bana :) neyse yorumlar için teşekkürler..

almak istediğim kuş :

n7nnoa.jpg

üreticinin gösteridği satmak istediği :

RYMMRo.jpg

kkooRv.jpg

Iki kuş aynı olabilir. En az 1 ay var aralarında

Fatih Çevik

Hayırlı olsun kaça aldın ?

saĞOL Fatih yorumun için elinde bu tarz bir yavru yeni yeme düşmüş mubişş varmı bu arada :)
Tarzdan kastın renk ve spangle ise yok ama Vasıf olarak daha iyileri de var ama su an sadece kendime ayırdığım kuşlar var. Nerdeyse bütün Damızlıklari sattım yavrulardan takım kuracam bakalım.
O yüzden hiç kuşları bi eleme yapmadım daha hangisi kalır hangisi gider. Niyetim ilk tüyü ne kadar beklemek.
Bi yuva kaldı yumurtalar var belki ordakileri de dahil edince elimde fazlalık olur 1 2 tane haber veririm acelesi yoksa.

Fatih Çevik

Tarzdan kastın renk ve spangle ise yok ama Vasıf olarak daha iyileri de var ama su an sadece kendime ayırdığım kuşlar var. Nerdeyse bütün Damızlıklari sattım yavrulardan takım kuracam bakalım.
O yüzden hiç kuşları bi eleme yapmadım daha hangisi kalır hangisi gider. Niyetim ilk tüyü ne kadar beklemek.
Bi yuva kaldı yumurtalar var belki ordakileri de dahil edince elimde fazlalık olur 1 2 tane haber veririm acelesi yoksa.

Fatih Çevik

yok kardeşim acelesi sağolasın abime alıcağım bu tarz renglerden hoşlanıyor yeni yeme düşmüşş olursa daha iyi tek besleyecek çünkü. hayırlısı bakalım teşekkürler

Son düzenleme:
Kuşları bakıp görmeden hatta incelemeden sipariş üzerine sakın almayın beni bile kandırdılar istanbula geldiğimde mantarlı ihtiyar kuşu verdiler bakıp görmeden sakın almayın siparişle elden alın zaten adam güvenilirse gel bak al seç beğen der ...

Geri