Karadeniz Pet

Bu kuş sağlıklı mı almalı mıyım

Beyaz gibi görülse de dışlar pembe belirgin de ama dişi mi

Evcilleşirse konuşmaz ama erkek olsun istiyorum o yüzden tek sebebi bu yanı yoksa çok sevimli
Konuşmaz mı? Hayır gayet de konuşabilir. Burada bu tarz genellemelere çok rastlıyorum fakat yanlış buluyorum. Gerek çevremden gerekse kendi kuşlarımdan yaptığım gözlemler var.(tek bir kuşu da baz almıyorum) Konuşmayan erkek de gördüm konuşan dişi de. Burada sizin de ilginiz ve çabanız devreye giriyor. Zaten konuşmaz diyip de konuşma eğitimi vermezseniz konuşmaz. Sabırla eğitime devam ederseniz konuşabilir.

Ceresi bunun gibi aynı

Ekli dosyalar

• Screenshot_20180805-174542.png
    Screenshot_20180805-174542.png
    740.2 KB · Görüntüleme: 16
Konuşmaz mı? Hayır gayet de konuşabilir. Burada bu tarz genellemelere çok rastlıyorum fakat yanlış buluyorum. Gerek çevremden gerekse kendi kuşlarımdan yaptığım gözlemler var.(tek bir kuşu da baz almıyorum) Konuşmayan erkek de gördüm konuşan dişi de. Burada sizin de ilginiz ve çabanız devreye giriyor. Zaten konuşmaz diyip de konuşma eğitimi vermezseniz konuşmaz. Sabırla eğitime devam ederseniz konuşabilir.
Deneyeceğim zaten çok ısındım :)

Belli olmaz. Bence dişi ama yine de yüzde yüz demiyorum cere rengi değişebiliyor. Cinsiyeti ne olursa olsun onu çok sevin, ilgiyi eksik etmeyin. :)
Yok yok öyle bir şey yapmam sevdim zaten ama tekrar değiştiririm belki emin olana kadar dursun bendr en azından insanlara alışır

Yok yok öyle bir şey yapmam sevdim zaten ama tekrar değiştiririm belki emin olana kadar dursun bendr en azından insanlara alışır
Geri verme düşünceniz varsa böyle yapmayın bence. Kuş size alışacak sonra da sizden ayrıldığında üzülecek, strese girecek. Gerek yok bu tarz şeylere. Yazık oluyor kuşlara. Ceresi pespembe kuş alın.

Geri verme düşünceniz varsa böyle yapmayın bence. Kuş size alışacak sonra da sizden ayrıldığında üzülecek, strese girecek. Gerek yok bu tarz şeylere. Yazık oluyor kuşlara. Ceresi pespembe kuş alın.
Evet çok sürmez ya yetkili birinin gelmesi sadece korkulacak bir şey olmadığını öğrensin yeterli

Nedense kabullenesim gelmiyor :( dişiyse yine değiştiricem galiba saolun

7C91398A-4AC0-482F-A80F-D1428B4E5A26.png
Benimki böyleydi aldığımızda alındığından 10 gün sonra falan galiba yada 15

Eşşek ya kokluyorum öpüyorum doyamıyorum sıpaya, severken oda heyecanlanıyor kanat çırpıyor.

Çok sıktım evet ama en çok benzeyeni aradım

Ekli dosyalar

• v52c2.jpg
    v52c2.jpg
    56.4 KB · Görüntüleme: 12
Geri