Karadeniz Pet

bu kusun cınseyetını anlayamadım lutfen yardım edın

• Konbuyu başlatan ens
  • Başlangıç tarihi
E

ens

Guest
1,5 yasında muhabbet kusum var.aramız cok ıyı bu arada cınsıyetı dısı 1 hafta önce tek canı sıkılıyo dıye camın onune koydum evımızın onunde bınanın boyu kadar cam agacları var ve bırcok serceler yuva yapmıs durumda kusumda durmadan otuyo halıylen odadan cıktım ve yan odaya gıttım bıraz zaman sonra oturdugum odanın camının onunde pımapenın ustunde bır muhabbet kusu gördum benım kus zannettım rengı benzıyo cunku kactı zannettım korktum (oysa kusum cam acık olsa gıtmezdı) ıcerı kafesın yanına gıttıgımde ıse kusun kafesın ıcınde oldugunu gordum hemen kafeı aldım camın onune gıttım kus kafesın ustune atladı hemen ıcerı aldım ve camı kapadım ılk baslarda kusumla cok kavga ettıler ama sımdı öpusuyolar ve bırbırlerını kasıyolar bu normal mı cunku ıkısıde dısı ondan ama resmını koyucam yorumlarınızı beklıyorum aynı zamanda kusun bacakları bıraz uzun ve cok yaramaz benım kusumdan kucuk acaba o yuzden mı anlasıyolar anlayamadım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:32 -->-> Daha önceki mesaj 18:31 --

biraz mavılık var ama burun delıklerıne dogru gıdıldıkce beyazlasıyo ve burun deıgının etrafı tam beyaz

bende dıdı dıyodum ama takı evdekı dısıyle bırbırını kasıyıp opusene kadar

ewt var ama az pekı ıkı dısının boyle ıyı anlasması normal mı

Bencede dişi.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:52 -->-> Daha önceki mesaj 18:51 --

ewt var ama az pekı ıkı dısının boyle ıyı anlasması normal mı

Diğer kuşu erkek sandığından kur yapıyordur.

ikiside birbirine yapıyor yanı ıkısıde bırbırını erkek mı sanıyo yanı

Geri