Karadeniz Pet

Bu kusun cinsini bilen varmi??

Ecrinsude

Meraklı Üye

Bu kustan alicam burada buldum yavru daha iki tane ama cinsi ne bunlarin ??

valla hocam ilk defa görüyorum böle bir kuş hastamı bu yoksa doğalmı

Yok dogal hali oynanmamis :)
Almancasi bourke sittich türkcesini bilmiyorum ...

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:48 -->-> Daha önceki mesaj 21:41 --

Yokmu bir bilen ?????

çok itici geldi bana :)

Erkek bence petshopa gittiğimde adam erkek veya dişi olduğunu anlamak için burun deliklerinin çevresine bakın dedi koyuysa mesela bu kuştaki gibi pembe gibiyse erkek deliklerin etrafı beyazda dişidir demişti nekadar doğru bilmiyorum

ya valla
bu kunuda yardım cı olamıcam:) olan arkadaşıda forumun kralı ilan ediyorum :)

Bourkesittich çim muhabbetkuşları yakından ilişkili olduğunu, ama aslında o ayrı bir cinstir. Genel olarak, bu parakeets çok güvenilir değildir, ama horozlar genellikle tavuklar daha az utangaç. Ancak, onlar yalnızca oldukça nadir uysal olacaktır. Sizin chewer neredeyse varolmayan kabul, ama aynı zamanda güçlü olarak tanımlanan, daha az belirgindir. Bunlar genellikle oldukça küçük yüzmek. Sesi yüksek ama hoş, melodik cıvıl cıvıl fazla değildir. Bu nedenle de ev eğlencesi için uygundur, ancak serbest uçuş bir sürü olmalı. Diğer çoğu muhabbet kuşu türlerinin aksine Bourkesittiche alaca karanlık vardır, onlar gündüz normalde pek uçmak yana serbest uçuş saatleri nedenle buna göre ayarlanmalıdır ve ücretsiz uçuş dolayısıyla akşamları kadar gerekli değildir.
Bourkesittiche gerek kendi küçük boyutuna rağmen, bol ve kesinlikle konut uygulanır uygun onlar çok iyi sinek ve bir sürü çünkü. Diğer türler ile sosyalleşme iyi gitmek, ama olsa da tavsiye edilmez. Daha iyi bir türe özgü sürüsü veya çift tutum olacaktır. Sık sık özel sektöre ait ve yetiştirilmiş, ancak bazı mutasyonlar vardır. Olmaz

görünümü

ruddy Bourkesittichs temel rengi donuk kahverengi, meme pembe. Karanlık gaga ve göz çevresinde sık sık beyaz tüyler bulunur. Gözlerinde de tek ışık mavidir. Kanatlar sarı dış dikişler, ve posterior elytra ile kahverengimsi gri ama mavi ve koyu gri. Kanatları altında Bourkesittiche açık mavi, hem de kuyruk altında tavan vardır. Büyük kuyruk tüyleri üstüne koyu gri. Yan kuyruk tüyleri koyu üst ve koyu başından beyazdır.
dişiler genellikle pembe gider, beyaz, mavi değil gözlerin çevresinde var. Onlar da mat, ama genç kuşlar solgun.

Görüntüler

1,0 yavru 1,0 Yavru

1,0 1,0 Opaline Opaline Lutino 1.0

Şimdiye kadar, 37 kuşlar (21 parakeets ve 16 papağan) sözlüğü sıraladı: muhabbet kuşu ◙ ♫ ♪ ☼ cockatiel ◙ ♫ ♪ ☼ Bourkesittich ◙ ► Platt kuyruk parakeets: Stanley Paraket ◙ Crimson Rosella ◙ ♫ ♪ ☼ Rosella ◙ ♫ ♪ ☼ Blass başkanı Rosella ◙ Adelaidesittich saman parakeet Brown parakeet ► görkem Parakeets: Galler Paraket ◙ Princess Of işareti parakeet ◙ ◙ dağ muhabbet ► Çim Parakeets: Parlak parakeet ◙ güzel muhabbet ◙ değerli parakeets ►: Gül-halkalı Paraket ◙ Çin parakeet ◙ Erik başlı papağanı ► Singing Parakeets: parakeet ◙ Sing ► Koşu parakeets: Ziegensittich ◙ papağan ►: Jendayasittich Güneş Conure ◙ Afrika Greys ►: Kongo Afrika Gri Papağan ◙ ♫ ♪ Timneh Afrika Gri Papağan ◙ ► Amazonlar: Mavi Fronted Amazon ◙ Mavi kapak AMazone ◙ ► Aras Grünflügelara ◙ Gelbbrustara ◙ ♫ ♪ Hahn Zwergara ◙ Hyazinthara ◙ mavi boğazlı papağanı ◙ ► Cockatoos: Sultan papağanı ◙ Gelbhaubenkakadu ◙ Galah ◙ şemsiye kakadu ◙ Moluccan kakadu ◙ muhabbet kuşları ►: Siyah kafa ◙ Rosenköpfchen ◙ Nestor papağan ►: Kea ◙ efsane ◙ = Resim mevcut ♫ ♪ = ses örnek mevcuttur ☼ = daha fazla bilgi mevcuttur

© 2011 İçerik ve Tasarım parakeet ve Papağan (Stephanie Grafe)=> Eğer ücretsiz bir web sitesi ister misiniz? O zaman buraya tıklayın! <

Tesekkürler cok yardimci oldunuz arkadaslar

Geri