Karadeniz Pet

Bu kuşun ederi ne kadardır üretici abiler bir bakın lütfen

445emre445

Yeni Üye
Abiler evde 2 kuş var ayrı odalarda olmuyor bakılmıyor çok zor oluyor daha doğru bu benim kuşlardan birinide bir abi görmüş 100 + 2 yavru vereyim dedi benim zaten yavruda falan gözüm yokta vereyimmi kuşu mallıkmı yaparım birisi lütfen bana bu konuda yardımcı olsun allah rızası için çelişkideyim ver derseniz verecem 3.5 aylık dişi

5kmmQR.jpg

ql88b5.jpg

Mygg0N.jpg

rV881m.jpg

japanese muhabbet kuşu sanırım 250-300 tl civarı piyasası var..

250-300 etmez. Levent Abi'nin dediği gibi 100-150 edebilir. Sol cere deliğinde küçük bir kırık var ayrıca. Hayırlısı olsun inşallah.

Kendi kuşumuz olsaydı 400-450 ederdi , fakat tanımadığımız birinin kuşu olduğu için 100-150 tl ediyor . Forum mantığı bu ! ama bana sorarsanız 250-300 arası eder , hatta tecrübeli birinin olsaydın 400 e de satardı. Normal tepeliler 150 tl ye gidiyor forumda.

Kendi kuşumuz olsaydı 400-450 ederdi , fakat tanımadığımız birinin kuşu olduğu için 100-150 tl ediyor . Forum mantığı bu ! ama bana sorarsanız 250-300 arası eder , hatta tecrübeli birinin olsaydın 400 e de satardı. Normal tepeliler 150 tl ye gidiyor forumda.

teşekkürler :) dediğiniz gibi olabilir gerçekten peki kuş mantolumu japonesmi nasıl ayırt edicez?

Japanese muhabbet kuşlarının sırtında 2 tane manto yeri bulunur sizinkinde tek manto var gördüğüm kadarıyla , sizin ki tepeli mantolu muhabbet kuşu , normal şartlarda da en az 300 tl eder . :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:19 -->-> Daha önceki mesaj 11:19 --

Milletin lafına bakarsak kendi çekleri hollanda ları daha pahalı olur sizin bu kuşunuzdan . :)

kuşunuz tepeli mantolu güzel bir dişi. forumda ve internetteki diğer gruplarda tepeli mantolu kuşların fiyatlarına bakarak bi tahmin yürütmeniz daha sağlıklı olacaktır. benim görüşüm 150 tl hakkıdır. tabi ki sahibi sizsiniz ilanınıza istediğinizi yazabilirsiniz.

Geri