Karadeniz Pet

Bu kuşun ırkı, yaşı ve cinsiyeti nedir yardım lütfen.

Ensar YILMAZ

Paylaşımcı Üye
Herkese selamlar bu kuşun ırkı, yaşı ve cinsiyeti nedir yardımcı olup söylerseniz çok sevinirim. Birde kuş kabarık bir şekilde biraz da titreyerek hızlı nefes alıp vererek tünekte oturuyor.

Dün ilk geldiğinde ishal di bugünde sanki kabız gibi dışkısı popsuna yapışıyor kalıyor sabah farkettim peçeteyle alıp ıslak mendille sildim sonra tekrar yaptığını ve orda kaldığını farkettim. Tüm bu davranışları ve kabız oluşu strestenmidir acaba başka bir hastalığı varmıdır ?

/url]
[url=http://hizliresim.com/oQDpo9]

Ortama ve mama değişikliliğinden olabilir. Bir süre kontrol edin 1 hafta kadar. Düzelmezse veteriner hekime başvurmanızı tavsiye ederim. Suyunu hergun degistirin. Ceryanda kalmasin..

Teşekkür ederim. Başka önerisi olan varmı acaba ?

Yerli erkek. Ortama yeni girdiği için ishal olması, hızlı nefes alıp vermesi ve kabarık durması çok normal. İshal devam ederse ilaç ve kanarya yemi verin.

Yerli erkek. Ortama yeni girdiği için ishal olması, hızlı nefes alıp vermesi ve kabarık durması çok normal. İshal devam ederse ilaç ve kanarya yemi verin.

ishal durdu şimdi kabız gibiydi sabah dışkısı poposuna yapışıyor nedense kalıyor orda peçeteyle almak zorunda kaldım hafiftende titriyor gibi kab arık duruyor birde ben kabarınca huzurlu yada kendini sakinleştiriyor diye biliyorum da nedir tam durum acaba. iş yerindeyim bilmiyorum şuan ki durumuda öğlen yemeğinde bakıcam tekrar.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:27 -->-> Daha önceki mesaj 12:26 --

birde yerlimi çekmi çek de denmişti ama ?

Erkek yerli

en fazla kaç yaşındadır sağlı ile ilgili endişelenmelimiyim yukarda belirttiklerimden ötürü ?

maşallah çok güzel rengi var

Yorumlar için teşekkürler herkese. Yanına yaklaştığımda titrediğini görüyorum heyecandanmı acaba ? ayaklarıda biraz soğuk gibi onun dışında bir sıkıntısı yok gibi duruyor bunların nedeni nedir ?

ishal durdu şimdi kabız gibiydi sabah dışkısı poposuna yapışıyor nedense kalıyor orda peçeteyle almak zorunda kaldım hafiftende titriyor gibi kab arık duruyor birde ben kabarınca huzurlu yada kendini sakinleştiriyor diye biliyorum da nedir tam durum acaba. iş yerindeyim bilmiyorum şuan ki durumuda öğlen yemeğinde bakıcam tekrar.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:27 -->-> Daha önceki mesaj 12:26 --

birde yerlimi çekmi çek de denmişti ama ?
Kabarık durmalarının sebebi hasta olabilir, uyurken kabarırlar ve ortama yeni girmişse stresten kabarırlar.

Geri