petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Bu kuşun ırkı, yaşı ve cinsiyeti nedir yardım lütfen.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Ensar YILMAZ tarafından 26 Haziran 2014 başlatılmıştır.

1. Ensar YILMAZ

Beğenileri:
    3
    Herkese selamlar bu kuşun ırkı, yaşı ve cinsiyeti nedir yardımcı olup söylerseniz çok sevinirim. Birde kuş kabarık bir şekilde biraz da titreyerek hızlı nefes alıp vererek tünekte oturuyor.

Dün ilk geldiğinde ishal di bugünde sanki kabız gibi dışkısı popsuna yapışıyor kalıyor sabah farkettim peçeteyle alıp ıslak mendille sildim sonra tekrar yaptığını ve orda kaldığını farkettim. Tüm bu davranışları ve kabız oluşu strestenmidir acaba başka bir hastalığı varmıdır ?

[​IMG]/url]

2. Murat Can AKYOL

Ortama ve mama değişikliliğinden olabilir. Bir süre kontrol edin 1 hafta kadar. Düzelmezse veteriner hekime başvurmanızı tavsiye ederim. Suyunu hergun degistirin. Ceryanda kalmasin..

3. Ensar YILMAZ

Beğenileri:
    3
    Teşekkür ederim. Başka önerisi olan varmı acaba ?

4. Yusuf Akyüz

Yerli erkek. Ortama yeni girdiği için ishal olması, hızlı nefes alıp vermesi ve kabarık durması çok normal. İshal devam ederse ilaç ve kanarya yemi verin.

5. Ensar YILMAZ

Beğenileri:
    3
    ishal durdu şimdi kabız gibiydi sabah dışkısı poposuna yapışıyor nedense kalıyor orda peçeteyle almak zorunda kaldım hafiftende titriyor gibi kab arık duruyor birde ben kabarınca huzurlu yada kendini sakinleştiriyor diye biliyorum da nedir tam durum acaba. iş yerindeyim bilmiyorum şuan ki durumuda öğlen yemeğinde bakıcam tekrar.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:27 -->-> Daha önceki mesaj 12:26 --

birde yerlimi çekmi çek de denmişti ama ?

6. Kalender Güler

Beğenileri:
    0
    Erkek yerli

7. Ensar YILMAZ

Beğenileri:
    3
    en fazla kaç yaşındadır sağlı ile ilgili endişelenmelimiyim yukarda belirttiklerimden ötürü ?

8. rock

rock Member

Beğenileri:
    0
    maşallah çok güzel rengi var

9. emrah8

emrah8 Guest

daha küçük bir yavru erkek :)

10. Ensar YILMAZ

Beğenileri:
    3
    Yorumlar için teşekkürler herkese. Yanına yaklaştığımda titrediğini görüyorum heyecandanmı acaba ? ayaklarıda biraz soğuk gibi onun dışında bir sıkıntısı yok gibi duruyor bunların nedeni nedir ?

11. Yusuf Akyüz

Kabarık durmalarının sebebi hasta olabilir, uyurken kabarırlar ve ortama yeni girmişse stresten kabarırlar.

Sayfayı Paylaş