Karadeniz Pet

Bu muhabbet kuşu yerli mi Pakistan?

Yunus Emre UYGUN

Meraklı Üye
Bir tane yavru muhabbet kuşu aldım ama cinsinden emin değilim. Satan kişi kendisi üretiyor ama kuş epey ufak. Bir buçuk iki aylık ama minnacık bir şey. Bu kuş yerli mi yoksa pakistandan mı gel me?

IMG_20180113_182906.jpg
IMG_20180113_182937.jpg

Yerli bir kuş Güle güle besleyin

Yerli. Pakistanlar cidden cok minik oluyorlar:) bulabilsem düzgün bir pakistan yavrusu almak istiyorum ama hep toptan şekilde kötü şartlarda gelmiş kuşlar var ..

Yerli. Pakistanlar cidden cok minik oluyorlar:) bulabilsem düzgün bir pakistan yavrusu almak istiyorum ama hep toptan şekilde kötü şartlarda gelmiş kuşlar var ..

Ben de aslında Pakistan muhabbet kuşu arıyorum, çok atik ve zeki oluyorlar ama çoğu satıcı 50 taneden aşağı yollamıyor. Bildiğiniz sadece bir çift pakistan muhabbet kuşu yollayacak satıcı var mı?

Ben de aslında Pakistan muhabbet kuşu arıyorum, çok atik ve zeki oluyorlar ama çoğu satıcı 50 taneden aşağı yollamıyor. Bildiğiniz sadece bir çift pakistan muhabbet kuşu yollayacak satıcı var mı?
Yok vallahi ben hatta geçenlerde ilan açtım yavru arıyorum diye ama dönüş yapan olmadı. Eğer bulursam mutlaka size haber ederim. Aynı sekilde bende arıyorum yeni yeme düsmüs bir erkek yavru. Ama hep toptan satılıyor bu kuşcağızlar:(

Geri