petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Bu nasıl Tuy dokumu ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Yüksel BULUT tarafından 24 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

1. Yüksel BULUT

Yüksel BULUT Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    43
    Arkadaslar merhaba.ilk defa bu sekilde bir tuy dokumuyle karsilastim.Kusu alali bir hafta oldu.Bu tuy dokumu vardi hic onemsemeyip kafese saldim.Troysd krem ve oksijenli su tedavisi yaptim tedaviye baslayali 4 gun oldu.Bu normal bir tuy dokumumu yoksa dogustanmi bu sekilde aralarda hic tuy yok.Resmi cok yakindan cektim.Lutfen basina gelen arkadaslar yardimci olsunlar.[​IMG][​IMG][​IMG]

HTC One M8s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Ercan Uçar

Beğenileri:
    16
    Oksijenli su ve trosdy krem mantar hastalığında kullanılır tüye girmiş kuşa banyo verilir yulaf verilir oksijenli su trosody ne alaka ?

Bir diğeri tüye girmek bir problem değildir sağlıklı kuş tüye girer bazı kuşlarda bu yoğun görüledebilir .fotoğrafda kusun kafası ıslak olduğu için entresan duruyor ama ben derisinde veya tuhaf bir durum görmedim hayvanı biraz kendi haline bırakırsanız tüyden çıkıcaktır yulaf ve banyo yaptırmayı unutmayın .

3. Yüksel BULUT

Yüksel BULUT Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    43
    Yani benim başıma daha öncesinden böyle bir tüy dökülmesi gelmediği için mantar zannettim.
    Yoğu7n bir dökülme gördüm o yüzden.Teşekkür ederim.

Sayfayı Paylaş