Karadeniz Pet

Bu Renk Muhabbet Kuşunu İlk Kez Gördüm Daha Önce Gören Var mı?

M

Mana

Guest
arkadaşlar kafası böyle olan bir muhabbet kuşunu ilk kez gördüm ve çok hoşuma gitti daha önce böyle renk ve değişik olan mubiş gören var mı? ingiliz olup bu renklere sahip olması harika

Kr5dB7.jpg

KP1E49.jpg

Daha önce nette fotolarda görmüştüm buna benzer kuş. Sanki saç gibi durmuş:)

Bence de çok hoş bulsam alırım.Çok nadir çıkan bir renk herhalde :)

Senin şef-taliyi biliyoruz.
Türkiyeye gelirsen getir onu. .)

Kısmet olursa inşallah :) mor kuşumda var birini verdim biri duruyor ama mavi gibi çıkıyor resimde videoda. Verdiğim kuş tamamen mosmordu o her yerde aynı mor duruyor :D ortadan baştaki ve sondakiler mor
2asysady.jpg

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 05:16 -->-> Daha önceki mesaj 05:15 --

Keşke bulabilsek yaa :)

Keşke... Ama bu türler zor bulunuyor maalesef binde bir şans :/

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Türkiye de bütün vücudu bu şekilde olan kuşlar birkaç üretici abimizde var..

Valla o kadar sağlam üreticiler var ki çeşitli çaprazlamalar yaparak çok güzel türler ortaya koyuyorlar onu da yaparlar diye düşünüyorum :) tabi birde siz avustralya dasınız.. inşallah aradıgınızı bulursunuz :)

Valla o kadar sağlam üreticiler var ki çeşitli çaprazlamalar yaparak çok güzel türler ortaya koyuyorlar onu da yaparlar diye düşünüyorum :) tabi birde siz avustralya dasınız.. inşallah aradıgınızı bulursunuz :)

bence yapsınlar piyasaya sunulsun :) bayıldım ya maşallah ne kadar güzel değişik birşey bu (=

Maşallah müthiş,bayıldım. İngiliz ırkının yeni bir alt türü olarak yeni bir isimle karşımıza çıkarsa şaşırmam. Gerçi güzelde olurdu,çesit skalası genişler.

Şeftaliyle kafa kafaya kapışır, ha tezahüratımız kime olur; tabiiki göbekli başçavuşa :D

Çok farklı mutasyonlar var ama pek çıkmıyor işte bulan şanslı oluyor

Maşallah müthiş,bayıldım. İngiliz ırkının yeni bir alt türü olarak yeni bir isimle karşımıza çıkarsa şaşırmam. Gerçi güzelde olurdu,çesit skalası genişler.

Şeftaliyle kafa kafaya kapışır, ha tezahüratımız kime olur; tabiiki göbekli başçavuşa :D

Çok farklı mutasyonlar var ama pek çıkmıyor işte bulan şanslı oluyor

göbeklimiz şeftali :D valla bu kuş harika maşallah keşke bulsam benimde bir tane olsa :) bence de çok iyi olurdu farklı mutasyonlar.

sinan, bulan bence çok şanslı kardeşim baksana güzelliğe :)

aslım senin bütün kuşlara talibim..özellikle o cadıya talibim..türkiyeye gelirken getirir misin :D