Karadeniz Pet

Bu Sesin Sebebi Nedir?

Özgün Arda KOÇ

Yeni Üye
Kuşun beyin sinirlerinde sorun olduğu için sürekli nöbet geçiriyordu ilaç veriyorduk verdiğimiz ilaçlar sırasıyla şu Devit 3 sabah akşam Kalsiyum Sandos hapın 4te 1ini suya katıp 1 damla ve Yeldif diye bir Vitamin Mineral tahminimce biliyorsunuzdur bunların hepsi veterinerin vermemizi söylediği ilaçlardı her şey normal ilerlerken yeldifi ağzına 1 damla damlattıktan sonra koyunca geri kafesine etrafında dönüp bu sesi çıkartmaya başladı yanlış hiç bir şey yapmadık ağzına 1 damla şırıngayla damlattık dozajını fazla kaçırmış olabilir miyiz diye korkuyoruz şırınganın içinden büyük çıkmıştır belki diye 1 damla verdik sadece.

bu videodaki sesi çıkartmaya başladı sık sık çıkartmıyor ama arada çıkartıyor videoyu izlerken adım atma sesi var dikkatlice dinlerseniz vik diye sadece 1 kere geldi ilk adım atma sesleri geldiğinde dikkat ederseniz duyarsınız çok sık yapmadığı için sadece 1 kere geldi sesi ama yine de bunu yapıyor olması iyi değil araştırdık ve yoğurdun suyunu ağzından 1 damla vermemizi söylediler ama yine de sormakta fayda var deyip buraya yazdım bir an önce cevap verirseniz çok mutlu olurum.

Geri