Karadeniz Pet

bu tatlılığın cinsiyeti nedir?

• Konbuyu başlatan Deren Görkem YETİKER
  • Başlangıç tarihi
D

Deren Görkem YETİKER

Guest
KrNAPK.jpg
w1anGw.jpg
bu şirini 6 gün önce aldım bir bakın bakalım nasıl :)

Maşallah çok tatlı. 2 türlü diyende olacak diye düşünüyorum fakat ben dişi olduğunu tahmin ediyorum

tüh ben erkek diye ümit etmiştim :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:16 -->-> Daha önceki mesaj 16:14 --

kesin erkek maşallah

oh ohh erkektir inşallah dişiler asabi oluyor diye duymuştum jumbo kırması diye aldım nasıl sizce

Kesinlikle erkek dişi olmasına ihtimal yok :). Maşallah.

yalnız bu tatlı şey hiç geldiğinden beri hiç bir şekilde kafesinde yem yemiyor su içmiyor. sadece dışarı çıktığında elimden yiyor bana çok anormal geldi bana bağımlı yaşıyor resmen. 1 gün özellikle yedirmedim hemen ishal gibi oldu

Moderatör tarafında düzenlendi:
kafeste ne kadar zaman geçiriyor, eğer sizinle kafes dışında çok zaman geçiriyorsa bazen bu şekilde davranabiliyorlar. kafeste geçireceği zaman dilimini genişletmeyi denemenizi tavsiye edebilirim.

kafeste ne kadar zaman geçiriyor, eğer sizinle kafes dışında çok zaman geçiriyorsa bazen bu şekilde davranabiliyorlar. kafeste geçireceği zaman dilimini genişletmeyi denemenizi tavsiye edebilirim.

kafeste hiç tutamıyorum ki girdiği an çırpınıp çığlıklar atıyor yerden yere atlıyor kafeste :( gece kafese koyup bazen öğlene kadar açmıyorum hiç yem yememiş oluyor :(

kafeste hiç tutamıyorum ki girdiği an çırpınıp çığlıklar atıyor yerden yere atlıyor kafeste :( gece kafese koyup bazen öğlene kadar açmıyorum hiç yem yememiş oluyor :(

kafeste olacak şekilde sizin yanınızda, yani yakınınızda bulunsun. kafesin dışında bir şey yeme alışkanlığını yavaş yavaş ortadan kaldırın ve kafeste kalma süresini kademeli olarak arttırın. bu şekilde sorun çözülür kanaatindeyim

kafeste olacak şekilde sizin yanınızda, yani yakınınızda bulunsun. kafesin dışında bir şey yeme alışkanlığını yavaş yavaş ortadan kaldırın ve kafeste kalma süresini kademeli olarak arttırın. bu şekilde sorun çözülür kanaatindeyim

inşallah. deneyeceğim. teşekkür ederm

Çoğunluğun Dediği Gibi Kuşunuz Erkek ..
Özel Değilse Nekadar Aldığınızı Söyleyebilirmisiniz ..

ceresi mor sanırım flasdan mavi olmuş daha yavru kuş ama erkek merak etmeyin dişi falan degil...

Çoğunluğun Dediği Gibi Kuşunuz Erkek ..
Özel Değilse Nekadar Aldığınızı Söyleyebilirmisiniz ..

80 tl :) bana iyi geldi ama bilmiyorum jumbo kırması :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:39 -->-> Daha önceki mesaj 15:38 --

Kuşunuz %100 erkek

yalnız kafama takılan bişey var sol ayak tırnağı yokmu yoksa banamı öyle geldi

var var ama çok minnak :)

Çok iyiye Almışsınız bende ona benzer birtane beğenmiştim 170 tl dedi alamamiştim

Geri