Karadeniz Pet

Bu yem hakkında ki düşünceleriniz?

BURAKBASKAN

Paylaşımcı Üye
Daha önceden vitakraft australian kullanıyordum. Uzunca bir süre Türkiye'ye gelmedi.
Şimdi ise vitakraft'ın bu ürünü gelmiş. VITAKRAFT MENU MUHABBET YEMİ 500 GR (12)

Australiandan çok ama çok memnundum.
Fiyat açısından sormuyorum kesinlikle. 2 tane kuş var zaten.
Kalitesi hakkındaki yorumlar önemlidir.
Not: Şu an champions kullanıyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Kullanan arkadaşlar Australiandan hem içerik hemde kalite olarak çok farklı olduğunu söylemişlerdi.

Kullanan arkadaşlar Australiandan hem içerik hemde kalite olarak çok farklı olduğunu söylemişlerdi.

Ben vitakraft australian kullandığım da daha paket açarken fark kokusunda belli olurdu.
Hatta bizim enişte benim bile yiyesim geldi demişti :D

Bi bakayım alıcam sanırım. Çok kuş olsa maliyet olur ancak 2 kuş için yük olmayacak sanırım.
Championdan iyidir zaten diye düşünüyorum.

İçinde güzel tohumlar var ve kuşlar tarafından iştahla yeniliyor bunlar. Ayrıca içinde Kalsiyum karbonat da bulunmakta. Yani kireçtaşı da koymuşlar. Kuşlar için yararlı bir taştır. Ayrıca bal da kuşların kızgınlaşması için önemli. Piyasadaki en iyi yemlerden.

Az önce aldım. Bakalım şimdi yemliklere doldurdum. Umarım beğenirler.

Diazyme 256 Kullanımı

Yanlış yere yazdım pardon arkadaşlar.

Son düzenleme:
[MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION] abi. Az önce aldım. Bakalım şayet dediğin gibi olursa versele laga alırım abi.
Şayet australian gibi olursa devam ederim.

Sent from my iPhone using Tapatalk

meraba benim 2 kuşum vardı ikiside 2 aylıktı biri birkaçgün önce öldü sevgili değillerdi ama arkadaşlardı dün babam yeni bir kuş getirdi yaşayan kuşuma arkadaş olsun diye kardeşlermiş bazen kavga ediyorlar bazen iyiler kuşlarından herhangibi biri olmez demi lütfen yardım edin

şimdiden teşekkürler

Geri