Karadeniz Pet

Bu yemlikten kullanan var mı?

eray81

Yeni Üye
Selam arkadaşlar.Bir çift muhabbet kuşum var.Şu an akıllı yemlik kullanmaktayım ancak o da kafeste yer kaplamakta ve haznesi kabuk dolduğunda kafesten çıkarıp takmak zorundayım.Aşağıdaki fotoğrafta yer alan yemlik kafes dışına aynen suluk gibi takılıyor ve kafes içerisinde yer kaplamayacak.Takıp çıkarma derdi de yok sadece bittiğinde üstten dolduruyoruz.Bu yemlikten kullanan arkadaş varsa memnun mu,kabuklar yere kolay dökülüyor mu ve yenmemiş yem kaybı yaşanıyor mu?Kullanan arkadaşlar cevaplarsa sevinirim..Teşekkürler..

Trixie Kuş Yemliği 150 Ml 12 cm

Bana pek sağlıklı gelmedi ama bakalım kullanıp olumlu sonuç alan var mı

Kafesinizin şeklini bilmiyorum ama akıllı yemliği dışardan takma imkanı varsa daha kullanışlı ve yararlı olur bence

BEN AKILLI YEMLIK KULLANIYORUM DISARIDAN YERLESTIRDIM CIKARTMIYORUM HIC SADECE KAPAGINI ACIP YEM KOYUYRUM KUSLARDA RAHATSIZ OLMUYOR
W6mppQ.jpg

Tırlak bir kuşa denk gelirse yemin hepsini kafesin içinde bulabilirsin :)

BEN AKILLI YEMLIK KULLANIYORUM DISARIDAN YERLESTIRDIM CIKARTMIYORUM HIC SADECE KAPAGINI ACIP YEM KOYUYRUM KUSLARDA RAHATSIZ OLMUYOR
W6mppQ.jpg

Hocam sizinki çok iyi olmuş :) Ben de Hagen Vision s1 var.Kapağın birinde yuvalık var diğerine de dışardan yemlik takarsam tüm çıkışlar kapanır :)

hocam sizinki çok iyi olmuş :) ben de hagen vision s1 var.kapağın birinde yuvalık var diğerine de dışardan yemlik takarsam tüm çıkışlar kapanır :)

ben kafesımı kestım yemlıge gore 5 tel felen oluyor bendede yoktu yemlık gırısı sadece bı penseye bakıyo :))

pek iyiiy degil daha dorusu hiç değil

İç Kısmıda Boyle Ben Bu Gune Kadar Bir Zararını Gormedım
Yjm8P2.jpg

Son düzenleme:
akıllı yemliğe bende şöyle bir kancalı sistem yaptım görüntü kirliliği olmuyor hem

ZSbNRHg.jpg

YIpBT0E.jpg

Fj2dFWz.png

I2NERT9.png

kancalı daha guzel olmus benım aklıma gelmedı ole bısey kolay yonu secmıstım bır dahakıne bunu yapmayı deneyecem :)

Hocam sizinki de çok iyi.Peki akıllığı yemliğin hazır kancaları varken neden ekstra kanca yaptınız?

Geri