Karadeniz Pet

Bu yuvalıklardan hangisi uygun ?

Bendüldül

Meraklı Üye
Sizce yuvaliklardan hangisi kullanışlı arkadaslar ?
Hangisini alayım
muhabbet kuşu folluğu01.png
Screenshot_2016-10-27-17-05-15-1.png

En üstteki yerli çek gibi çok büyük olmayan kular için uygun olur diye düşünüyorum.

MDF lam tercih etmenizi tavsiye ederim temizliği daha kolay oluyor, ayrıca ne kadar büyük olursa o kadar avantajlı olur. bende alt resimde paylaştığınız yuvalığın 425 numaralı modelini kullanıyorum. Suavi ustanın işçiliği iyidir 8mm olarak tercih etmenizi tavsiye ederim kalınlığı

MDF lam tercih etmenizi tavsiye ederim temizliği daha kolay oluyor, ayrıca ne kadar büyük olursa o kadar avantajlı olur. bende alt resimde paylaştığınız yuvalığın 425 numaralı modelini kullanıyorum. Suavi ustanın işçiliği iyidir 8mm olarak tercih etmenizi tavsiye ederim kalınlığı

Hocam benim düşündüğüm 431 nolu .
Genislik 30 cm olmasi kusun yuvaliga alismasi icin sorun olur mu diye düşündüm , ayrica kalinlik olarak 5 mm düşündüm , kalinlik arttikca yuva ağırlığı yyükseliyor kafese takarken sikinti olur diye düşünüyorum , 8 mm olmasiyuva sicakligi acisindan dahami uygun hocam ?

Son düzenleme:
Hocam benim düşündüğüm 431 nolu .
Genislik 30 cm olmasi kusun yuvaliga alismasi icin sorun olur mu diye düşündüm , ayrica kalinlik olarak 5 mm düşündüm , kalinlik arttikca yuva ağırlığı yyükseliyor kafese takarken sikinti olur diye düşünüyorum , 8 mm olmasiyuva sicakligi acisindan dahami uygun hocam ?
ne kadar kalın olursa kışın ısı muhafazası o kadar kolay olur ayrıca o kadar da uzun ömürlü ve dayanıklı olur yuvamız. Büyük olması bir sakınca yaratmaz çok ağır olacağını düşünerek orta boyunu kullandım, showlarda dahi sorun çekmedim şu ana kadar

2. olan daha kullanışlı temizlik açısından.eşlerin yavrularını kıskanıyorsa birinci fotodaki.

Geri