Karadeniz Pet

Buda benim ciftim disiyi yeni aldim

• Konbuyu başlatan Levent Sayar
  • Başlangıç tarihi
L

Levent Sayar

Guest
Arkadaslar bunlarda bnm ciftim disiyi yeni aldim.gordugunuz herhangi bi hastalik belirtisi yada kafes duzeniyle alakali bisey olursa yorumlara acigim.saygilar.
78ba506eb928976cd59c8cb2fc99c0aa.jpg

f0d1d524498426b0b9b2becfc7d38a56.jpg

805d4d89f628eb92f5f536943c5977ac.jpg

604d7795dfd47e704b7904671936aae8.jpg

bn de dişimin yanına erkek aldım erkeğin gözler de böyle 1 yasından büyük olursa 8 aylık kusumla eş tutar mı acaba ? ayrı kafeslerdeler su an ve dip dibeler.

Dişi dediğin kuşa bir yakından bakabilir miyiz? Ceresine özellikle :)

bn de dişimin yanına erkek aldım erkeğin gözler de böyle 1 yasından büyük olursa 8 aylık kusumla eş tutar mı acaba ? ayrı kafeslerdeler su an ve dip dibeler.

Dişiyi erkeğin kafese atarsanız ilerde sıkıntı olmaz eş tutarlar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:16 -->-> Daha önceki mesaj 17:15 --

dişi dediginiz turkuaz olanmı yeşil mi?yeşilse onun yeni fotolarınıda atarsanız bişey diyebiliriz :)

erkeği eski kafese attım dişiyi kücük kafese atıp yanyana bi masanın üstüne koydum kac hafta ayrı tutmam gerekiyor ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:14 -->-> Daha önceki mesaj 19:13 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:16 -->-> Daha önceki mesaj 17:15 --

dişi dediginiz turkuaz olanmı yeşil mi?yeşilse onun yeni fotolarınıda atarsanız bişey diyebiliriz :)

erkeği eski kafese attım dişiyi kücük kafese atıp yanyana bi masanın üstüne koydum kac hafta ayrı tutmam gerekiyor ?

Dişi kuşun yakından bir fotorafını atabilir misiniz? Ceresi pembe renkte gibi gözüküyor da ?

burnu panbe gibi dişini fotosunun burnunu cek yolla 2 side erkek gibi geldi bizim gözümüze :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:14 -->-> Daha önceki mesaj 19:13 --

1 hafta yeterli olur

9ca7488ee1242aafca5100cc6d5f6ac9.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:15 -->-> Daha önceki mesaj 17:13 --

Aldigim arkadas disi diye wermisti egerki erkekse degistirmem gerecek gerci daha 3 uncu gunden opusmeler kurlar basladi.bence disi

Ya darıyı nasıl öyle taktınız? Ben beceremedim de. :/

Erkeginiz harika ve kizismis disiyide kizismis almanizi tavsiye ederim daha cabuk yavru alirsin ve renkleride muhtesem olur

939b8c0d78d03d41d0d1d297fa50fd39.jpg

894e8d7df328f965b4c593cfaa473fb6.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:07 -->-> Daha önceki mesaj 10:05 --

Elimde bu fotolar war aksama daha yakindan cekmeye calisicam

Dostum kuşu eline alıp tam çeker misin, bariz erkek gibi duruyor. Bu arada diğer erkeğe maşallah.

Geri