petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Bunlar çiftmi?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Cins, Irk ve Yaş Belirleme' forumundadır ve bingöl tarafından 14 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. bingöl

bingöl Member

Beğenileri:
    2

N9100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Mustafa AKÇAKAYA

Beğenileri:
    0
    Bir fotoğraftan çift olup olmadığını anlamak mümkün değil.Birbirleriyle öpüşüyorlarsa, kavga etmiyorlarsa,erkek kuş dişiye yaklaşıp değişik sesler çıkarıyorlarsa eştir.Bir dişi ve bir erkek kuşu yanyana koyunca illaha birbirlerini sevecekler yumurtlayacaklar gibi bir durum söz konusu değildir.Bekleyerek görmeniz gerekir.

#2 Mustafa AKÇAKAYA, 14 Haziran 2015
    Son düzenleme: 14 Haziran 2015
  3. bingöl

bingöl Member

Beğenileri:
    2
    [​IMG][​IMG]

4. Mustafa AKÇAKAYA

Beğenileri:
    0
    Eş gibi gözüküyorlar ama dediğim gibi birbirleriyle öpüşüyorlarsa, kavga etmiyorlarsa,erkek kuş dişiye yaklaşıp değişik sesler çıkarıyorlarsa eştir.Ancak sizin gözlemleriniz ile kesinleşir.

https://www.youtube.com/watch?v=NuVRE6Lp0RI Videoda beyaz kuş erkek, yeşil kuş dişidir.ERkek kuş ideodaki gibi davranıyorsa eştir.

#4 Mustafa AKÇAKAYA, 14 Haziran 2015
    Son düzenleme: 14 Haziran 2015
  5. bingöl

bingöl Member

Beğenileri:
    2
    İyi akşamlar kuşlarınız maasaallaah çok sevimliler.videoyu nasıl yükleyebiliyoruz form sitesine ben yükleyemiyorum?

6. Mustafa AKÇAKAYA

Beğenileri:
    0
    Öncelikle söyleyeyim kuşlar benim değil.İnternette bulduğum örnek gösterdiğim bir kuş.Videonun nasıl yükleneceğini bilmiyorum.

Sayfayı Paylaş