Karadeniz Pet

Bunlarda Benim Bebeklerim.

Arkadaslar bakın almaya niyetliyim zaten sizde bunu hızlandırmayın :D sizin konusmalarınız yüzünden simdi gidip üreticileri dolastırmayın bana :D

Valla senin yerinde olsam durmam bile.

Ablam sen nasıl baktın bunlara ya? Çok zahmetli olmalılar bir de sürekli yavru almışsın ne şanslıymışsın.

Sevtap tabi kpss'de rakibiz ya hemen al. kuslarla ilgilen calısama diyorsun dimi :D[/QUOTE]

Aşk olsun ben hiç öyle fesatlık düşünür müyüm. :D Bence sınava girme boşver yaa kuşlarla ilgilen daha zevkli hem. :D

Ablam sen nasıl baktın bunlara ya? Çok zahmetli olmalılar bir de sürekli yavru almışsın ne şanslıymışsın.

Baktık işte:D Çok zahmetli bir iş besleyen bilir diyorum. 4 yavrumda öldü bunuda söyleyim.

Sevtap tabi kpss'de rakibiz ya hemen al. kuslarla ilgilen calısama diyorsun dimi :D

Aşk olsun ben hiç öyle fesatlık düşünür müyüm. :D Bence sınava girme boşver yaa kuşlarla ilgilen daha zevkli hem. :D[/QUOTE]

hiç düşünür müsün tabii :D bende öyle diyordum zaten. Sevtap hiç öyle düşünmemiştir diye :D

Abla bazıları doğustan şanslı oluyor :)
tam üstüne bastın süleyman
o zaman şunuda söyliyim ben bu işe şöyle başladım halamgilin binasında birisi büyük kafesle birlik anne sultanı almış bakamayınca bana bedava verdi sadece ben babayı aldım onuna kafese koymadan dişi kuşu görür görmez kur yapamaya başladı 1 hafta sonra çiftleşme oldu............

tam üstüne bastın süleyman
o zaman şunuda söyliyim ben bu işe şöyle başladım halamgilin binasında birisi büyük kafesle birlik anne sultanı almış bakamayınca bana bedava verdi sadece ben babayı aldım onuna kafese koymadan dişi kuşu görür görmez kur yapamaya başladı 1 hafta sonra çiftleşme oldu............
Çok iyi ya

Herkezin yavru duygusunu tatmasını isterim.

yerim ben unları çok şirinler..şakir fenaymış :D yavrular çok çok tatlılar

sultan papagan sanırım o renkleri ben sevemedim yeşil ve sarilari daha hoş geliyor bana tabi renkler ve zevkler tartişilmaz...

sultan papagan sanırım o renkleri ben sevemedim yeşil ve sarilari daha hoş geliyor bana tabi renkler ve zevkler tartişilmaz...

Yeşil renkli olanları yok
genelde sultan papağanları
benekli,siyah beyaz,sarı oluyorlar.

Sultan çiftimi sattığıma çok pişmanım.:rolleyes::rolleyes: