Karadeniz Pet

Bunlarda benim muhabbet kuşlarım

• Konbuyu başlatan Sertac SAYAR
  • Başlangıç tarihi
S

Sertac SAYAR

Guest

Kuşlarım pek begenilmedi galiba gökhan beyden başkası ilgilenmedi.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Çok teşekkür ederim iyi dilekleriniz için ilginiz beni mutlu etti.

maşallah....

Maşallah tüyleri kadar yavruları olsun,fakat kafes boş gibi çifthane kullanıyorsunuz tek akıllı yemlik yetersiz gibi suluk 2 tane olabilir ve kalamar kemiği göremedim.

Son düzenleme:
Maşallah tüyleri kadar yavruları olsun,fakat kafes boş gibi çifthane kullanıyorsunuz tek akıllı yemlik yetersiz gibi suluk 2 tane olabilir ve kalamar kemiği göremedim.
Teşekkür ederim Cihan bey iyi dilekleriniz için,haklısınız kafes büyük oldugu için boş duruyor fotoğrafı çektikten sonra kalamar kemiği alıp taktım.
2 tane suluk fazla olmazmı?

Aslında kuşlar çok fazla su içmezler ama kuş sayısına göre mama kabı olsun yemlik olsun her zaman daha iyidir.

Aslında kuşlar çok fazla su içmezler ama kuş sayısına göre mama kabı olsun yemlik olsun her zaman daha iyidir.
Evet haklısınız cihan bey yeşil olan erkek kuşum maviye pek yemek yemesi için fırsat vermiyor diyebilirim mavi olan nezaman yemek yerse yeşil kuşu bir bagırma tutuyor neredeyse ses apartmaın dışından duyulacak.
Haftada bir yumurtayla havucu karıştırıp veriyorum.

Yani işte dediğim gibi tek akıllı yemlik kavga çıkarabilir en azından normal Yemlik te bir tane taksanız bir nebze de olsa iyi olur,mama haftada en az 2 olabilir,kuru mama ilave yumurta Havuç da ekleyebilirsiniz.

Yani işte dediğim gibi tek akıllı yemlik kavga çıkarabilir en azından normal Yemlik te bir tane taksanız bir nebze de olsa iyi olur,mama haftada en az 2 olabilir,kuru mama ilave yumurta Havuç da ekleyebilirsiniz.
Teşekkür ederim dediklerinizi uygulayacagım.:)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:44 -->-> Daha önceki mesaj 14:42 --

maşallah kuşlarınızı güle güle besleyin:)

Çok teşekkür ederim.
sizin kuşlara da sağlıklı, güzel ömürler dilerim.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Teşekkürler Sertaç bey hepimizin sağlıklı kuşları ve yavruları olsun inş