petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Bursa osmangazide satılık yavru kuş arıyorum

Konusu 'Kendimizi Tanıtalım' forumundadır ve batuplt19 tarafından 26 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. batuplt19

batuplt19 Guest

Bursa osmangazi ve yakın cevre illerden varsa satıcı yavru muhabbet kuşu satın almak istiyorum bir çift muhabbet kuslarım var ama 8 aydır bi yumurta gördüm oda boş gibi yavru ku arıyorum ilgilenen varsa yazarsa sevinirim :)

2. unsal

unsal New Member

Beğenileri:
    0
    ben heykel civarındayım yardımcı olabilirim ingiliz kırıklarım var kendi özenle baktığım yavrularım istersen genç 1 yaş takım da var 534 414 45 51

3. batuplt19

batuplt19 Guest

abi bende çekirge civarındayım 1 çift kusum var onlarıda vermek istiyorum yavru kuş almak istiyorum eğitmek ele alıştırmak falan bendekiler yetişkin ve zor alıuşmaları o yüzden yavru olara kbakıp büyütmek istiyorum resim varmı acaba ?:)

4. koseus

koseus Member

Beğenileri:
    0
    konuyu yanlis yere acmissiniz. alim satim bolumu bu tur isler icin var.

5. unsal

unsal New Member

Beğenileri:
    0
    yavruyuvadan yeni atlamış kuş var ama niyetin takas yapmaksa bir petshopa rica edebilirsin ben dışarıdan kuş sokmak istemiyorum üretimhaneme.bendekilerin hepsi yeşil tonları.

Sayfayı Paylaş