Karadeniz Pet

Burun rengi değişen yavru kuşlar

lilacthecrazybirb

Yeni Üye
Merhaba, kuşlarımın burun rengi değişiyor. Hasta doğdukları için yavrulamalarını istemiyorum bu yuzden cinsiyetleri çok önemli. Bir fikriniz var mı ?

Ekli dosyalar

• kus (1).jpeg
    kus (1).jpeg
    137.5 KB · Görüntüleme: 13
  • kus (3).jpeg
    kus (3).jpeg
    127.5 KB · Görüntüleme: 8
  • kus (4).jpeg
    kus (4).jpeg
    198.9 KB · Görüntüleme: 14
Üretici değilim ama 6 kuşum var sıkıntı yasıyorum acıkcası :p
Ben eskiden ureticilik yaptım şuan hobiciyim 10 adet kuşum var benimkilerden 1 çift yumurta da yatıyor 1 i yumurtalamak üzere 1 takımı yeni aldım 2 takımda henüz yavru bende düşünüyorum bukadar yavru ne olacak 🤣 ama sizinkiler dışı problem olmayacaktır 🤭

Bende şuan 3 erkek var ikisi kardeş 1 yasında babası 2-3 yaslarında, dişi 1 yasında babasıyla eşleşti engel olamıyorum, bunlarda dişi olursa ne olacak kara kara düşünüyorum allah uzun ömür versin:D

Bende şuan 3 erkek var ikisi kardeş 1 yasında babası 2-3 yaslarında, dişi 1 yasında babasıyla eşleşti engel olamıyorum, bunlarda dişi olursa ne olacak kara kara düşünüyorum allah uzun ömür versin:D
Bazıları yavru almak ister bazılarıda engel olmak ister işte bizim elimizde değil onlar nasıl isterse öyle oluyor 🤣 amin bir araya getirmeyin en güzeli istemiyorsanız dişiler ayrı erkekler ayrı kafeste olsun 🤭

erkek kuşum bu büyük olarak almıştım yaşı kaç bilmiyorum ama 2-3 vardır. Baya büyük bir kuş masallah

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2022-12-16 at 20.21.16.jpeg
    WhatsApp Image 2022-12-16 at 20.21.16.jpeg
    63.2 KB · Görüntüleme: 11