petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Can pet indirim

Konusu 'Üyelerimizden Duyurular' forumundadır ve veysel boz tarafından 11 Kasım 2015 başlatılmıştır.

1. veysel boz

veysel boz New Member

Beğenileri:
    0
    canpet petshop sitesinde 100 lira ve üzeri alışverişlerde 20 tl indirim var fiyatları uygun ve güvenilir yararlanmak isteyen arkadaşlar için paylaşmak istedim

#1 veysel boz, 11 Kasım 2015
    Son düzenleme: 11 Kasım 2015
  2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    72
    Ben de daha önce alışveriş yapmıştım. İyi bir market.
    Ancak pek satış yapamıyor mudur nedir.. Her gün indirim mesajı yolluyorlar. :)

3. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Galiba pek satış yapamıyorlar ve sürekli indirimdeler :)

4. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    267
    İhtiyacı olanlara hayırlı olsun. SKT sorun olmadıktan sonra indirim indirimdir.

5. murat DEMİR11

murat DEMİR11 Active Member

Beğenileri:
    3
    80tl muhabbet yemini 125tl satarsa ne kadar da ındırım yapsa boş :)

6. Nevzat Samet BAYKAL

Nevzat Samet BAYKAL Active Member
    Yönetici

Beğenileri:
    77
    Daha önce 1 kez alışveriş yapmıştım. Bir dönemki çok olumlu referanslarına binaen. Kova balık yemi almıştım. gittigidiyor.comdaki hesaplarından almıştım. Orada daha uygundu. Sağ olsunlar hemen kargo olan ürünü geç kargoya verdiler. Bunu gizlemek içinde göndermeyi vaat ettikleri kargo firmasının ismiyle sahte kod girdiler sisteme. Ürünüm sonra da başka firmayla çok geç geldi. Ben de yoruma bunu yazınca ne yapalım ışınlayalım mı, 1 günde kargonuz gelmiş dediler. O da yalandı halbuki. O firma 2 günde getirmişti. Ben de sizin bu tavrınızı her yerde duyuracağım dedim. Bu mesajımdan çok uzun zaman sonra mesaj attılar daha önceki mesajlar gibi bozuk bir Türkçe ile. Lütfen olumsuz yorumu silin ben patronum. Hastaydım. Dükkanla ilgilenemedim. Çalışanlar beni batırmaya çalışıyor galiba vs. diye yazıyordu. Ben de inanmadım ve silmedim. Daha sonrasında ise bir akvaryum forumunda sürekli can pet dolandırdı, can pet şöyle mağdur etti vs. diye bir sürü konu açıldı. Ve adı sabıkalı bir firma oldu. Şu anki durum ne bilmiyorum. Belki düzelmişlerdir ama geçmişte çok sabıkası vardı. Dediğiniz gibi bu kadar indirim mesajı ve indirim uygulaması ister istemez insanı düşündürtüyor. Mesaj listelerinden çıkana kadar da bana haftada en az 1 defa indirim smsi geliyordu. İllallah etmiştim.

7. veysel boz

veysel boz New Member

Beğenileri:
    0
    doğrudur canpette indirimde olan ürün başka sitelerde pahalı oluyor öbür sitelerdeki ucuz ürünler canpette pahalı oluyor belli olmuyor yani fiyatlar

Sayfayı Paylaş