Karadeniz Pet

capcanli muhabbet kusu aldim ama eve getirince cok durgunlasti ???

• Konbuyu başlatan furkan0
  • Başlangıç tarihi
F

furkan0

Guest
Beyler bugun kuşu aldim yolda canavar gibi beni cikartin diye icine koyduklari kutuyu kemiriyordu resmen kutudan cikardim kafese koydum bi baktim hayvan böle hic haraket etmiyo elimi yaklastiriyom kacmiyo seviyom hicbir sey yapmiyo gayet sakin ya noldu bu kusa yoldayken canavar gibiydi ?

:D Fotorafini koyuyummu ? :D

bide nezaman normal haline döner ?

Evet bizimkide aynen öyle oldu ama en geç 1-2 güne düzelir, gerçi bizimki biraz hızlı uyum sağlamaya başladı maşallah :)

bide kuyrugu biraz kirli nasil temizlememi önerir siniz ?

Ortama alışınca öter benimki komşu kuşun sesini duyana kadar ötmemişti :) siz bilirsiniz koyun isterseniz görelim bıcırığı :)

Ortama alışınca öter benimki komşu kuşun sesini duyana kadar ötmemişti :) siz bilirsiniz koyun isterseniz görelim bıcırığı :)

Buyrun benim çiko nun resmi :D
swltd.jpg

swlu2.jpg

Çok yakışıklı maşallah :) Poposu temizse hiç ellemeyin kuyruğuna :)

Maşallah çok sevimli çiko :) bencede ürkmesin dokunmayın kuyruğuna

Arkadaşlarından ayrıldığı için efkarlıdır o şimdi. :D Yeni bir ortama girdiklerinde çok çabuk değişiyor bu güzellikler. Çok stresli hayvanlar. Ürkütmemeye dikkat edin.

Oyy yerim :) Merak etme, benimki de öyleydi. Şimdi içeri sokamıyorum :) Maşallah...

Tesekkur ederim insallah 1 haftada alisir bana simdiden elimden kacmiyo onu elimle sevmeme izin veriyo :D

Geri