Karadeniz Pet

Çay içtik sohbet ettik :)

CEM CANER

Onursal Üye
Merhaba arkadaşlar bugün [MENTION=8206]Hüseyin AYYILDIZ[/MENTION] kardeşimle buluştuk oturduk muhabbet ettik çay içtik keyifli bir sohbet oldu ileride devamını getiririz umarım . hüseyin i tanımama yardımcı olan muhabbetkusu.com.tr yede teşekkürlerimi sunuyorum :)

Ne guzel
Site olarak bulusmalar vs ayarlamalar yapip uye arkadaslarla tanisma organizasyonlari duzenlemek cok guzel
Ankarada da yapilsa keske:)

Son düzenleme:
Abicim seninle buluşmak , senin gibi insanla çay içmek (şaban abimde dahil) benim için gurur vericiydi dediğin gibi inşallah hep yaparız sık sık kütahya da böyle bir abim olması ni hayal bile edemezdim birlikte olmamızı sağlayan muhabbet kuşu.com.tr te teşekkürlerimi sunarım :D :D

E=CEM CANER;206975]bidahaki sefere inş :D

kardeşim teşekkür alsın ona jumbo yavru sözü verdim :)[/QUOTE]

Abii ayıp ediyorsun ha :D almaya çalışalım bakalım seni mi kiricam , o sözde aklında kalmış hemen teşekkür sözü :D :D birdahiki sefere fotograflar

Hadi bakalım ehli keyifçiler artıyor forumda :)
Levent abi'de mevzuya kitabın ortasından bodoslama dalıp, yazacağım şeyi yazmış; "ee fotoğraf?" :D

Bize fotoğraflarla gel Cem, meraklıyız biz. Sayılmaz bu :D

Hüseyin forum önünde ifşa edildin o teşekkürü almak "zorundasın" artık :D senden de bi atraksiyon bekliyoruz

Levent abi'de mevzuya kitabın ortasından bodoslama dalıp, yazacağım şeyi yazmış; "ee fotoğraf?" :D

Hüseyin forum önünde ifşa edildin o teşekkürü almak "zorundasın" artık :D senden de bi atraksiyon bekliyoruz

Duygu hanım destan yazıyor her seferinde :D

Bizde bulusalım hiç mugla veya bodrum tarafından olan yok m u ?

Birde sen de duygu abla zorundasın diye öylemi :) uğraşıcaz artık ne yapalım :D

Geri