Karadeniz Pet

CeDe Kuş Maması

• Konbuyu başlatan Tuncay ÇAĞATAY
  • Başlangıç tarihi
T

Tuncay ÇAĞATAY

Guest
Arkadaslar bugun toptancidan aldigin 1 kg olan CeDe Morbido Kuş Maması ni bende 2 tane kus oldugu icin yarisi ziyan olmasin diye yarim kilosunu satmak istiyorum.almak isteyen varsa sadece bursa ici elden teslim edilir.ben kilosunu 15 tl ye aldim yarisini 7.5 tl ye vericem.isteyen internetten fiyat arastirmasi yapabilir.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:10 -->-> Daha önceki mesaj 23:41 --

Güncel......

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ne Gerek var satmak için uğraşiyorsun 7,5 tl için ver gitsin birine hayrın olur :)

cok verdim ben oyle.ama bize geldimi kimse vermedi.bende parayla aldim sonucta.

gidin petshop tan alin 6 liralik mamayi kilosunu 20 lirayada o zaman ne demek istedigimi anlarsiniz...

Her satıcının bir alıcısı vardır.
Baltalayan yorumlar insanları forumdan uzaklaştırır diye düşünüyorum.

hayir kotumu yaptik satiyoruz diyince yani?ben 15 tl para vermisim almisim.fazla gelicegi icinde yarisini satmaya karar vermisim.belki onun parasiylada extra yem alicam.bana ordan 1 kilo yem ver diyince kimse parasi kalsin hayrim olsun demiyor ama.

adam burda satmaya calışıyor alacak arkadasları diger tarafa yönlendiriyorsunuz aynen baltalamaya hic gerek yok

Tuncay Arkadasım seni çok iyi Anlıyabiliyorum . Senin Yaptığın en mantıklısı eminim ki alan olacaktır.

dostum ihtiyacin kadar alirsan elinde kalmaz. ben her ay 1 kutu yem aliyorum kuş bu sonuçta ne kadar iyi baksan da bazen öle biliyor allah korusun yine de o yüzden toptan almayi pek düşünmüyorum ev de besleyenler için tabi çatida falan besliyorsaniz 4 den fazla kuş ise toptan almak daha karli...ama 2 kuş için toplan yem veya başka bişey almak pek uygun bulmuyorum...

dostum ihtiyacin kadar alirsan elinde kalmaz. ben her ay 1 kutu yem aliyorum kuş bu sonuçta ne kadar iyi baksan da bazen öle biliyor allah korusun yine de o yüzden toptan almayi pek düşünmüyorum ev de besleyenler için tabi çatida falan besliyorsaniz 4 den fazla kuş ise toptan almak daha karli...ama 2 kuş için toplan yem veya başka bişey almak pek uygun bulmuyorum...

Arkadasim bu mamayi acik satmiyorlar.en az 1er kiloluk paketlerde oldugu icin mecburen aldim ve cok iyi bir mama oldu icin aldim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 08:54 -->-> Daha önceki mesaj 08:53 --

7 ama buçuğu da var he :)

kardesim ben kilosunu 15 e aldim yarisi 7,5 yapiyor.1kurus fark koymadim uzerine.matematigin zayifsa hesaplayamiykrsan o senin sorunun.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 08:57 -->-> Daha önceki mesaj 08:54 --

adam burda satmaya calışıyor alacak arkadasları diger tarafa yönlendiriyorsunuz aynen baltalamaya hic gerek yok

sagol ali arkadasim ama inan satilip satilmamasi onemli degil.durur orda bana zarari olmaz.benim o parayada ihtiyacim yok.ama ben parayla alip bedava verdim mi kendimi enayi gibi hissediyorum.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:19 -->-> Daha önceki mesaj 08:57 --

Tuncay Arkadasım seni çok iyi Anlıyabiliyorum . Senin Yaptığın en mantıklısı eminim ki alan olacaktır.

cok tesekkur ederim sagolun.