Karadeniz Pet

Çek kırığı yavru ve genç kuşlar

Çok güzel kuşlaar, kolay gelsin :) ;)

Ben çok beğenmdim kuşları grkmgzde :) ;) İnşe'Allah satılır çok güzel ve çok sağlıklı görünüyorlar
Yarın tek tek satışa koyucam hepsini değerinin altında koydum fiyat olarak satılmadı birde tek tek ilan açıp değerinde fiyat yazıyım belki satılır :)

Hiç bir ey olmaz, kuşlar bizim gibi değiller ayrıca doğacak bebek mubişlerde de bir sıkıntı olmaz :) Sen gözüne kestirdiklerin ayır eş yap, ben öyle yaptım bir çiftim var salonda olan pembe kafesteki hani :)

Hiç bir ey olmaz, kuşlar bizim gibi değiller ayrıca doğacak bebek mubişlerde de bir sıkıntı olmaz :) Sen gözüne kestirdiklerin ayır eş yap, ben öyle yaptım bir çiftim var salonda olan pembe kafesteki hani :)
Nasıl olmaz ya :D şu limoni olanı satmak hiç istemiyorum aslında rengi de duruşuda çok güzel yeşil olanla eş olabilir ama diğerleri satılsa fena olmaz :D

Hahahah sesli güldüm :D :D Sende benim gibi para biriktir katlı afes al 6 kat 12 kafes yapıyor çok kârlı :D
Çifthane aldım bir tane en son odamı komple kuşlara bıraktım kafes yetiştiremiyorum satılmazsa bi düşünürüm bir kaç tanesini satılsın da kafes parası çıksın bari be :D

Çifthane aldım bir tane en son odamı komple kuşlara bıraktım kafes yetiştiremiyorum satılmazsa bi düşünürüm bir kaç tanesini satılsın da kafes parası çıksın bari be :D
Yok o hiç öyle olmuyor, ben bu zmana kadar 14 yavru falan aldım ikinci çiftimden ama sadece 40 lira kazandım :D Satmak yerine dağıtıyorum :D Bir insan kendini ancak bu kadar kazıklar :D

Hala satılan olmaması gerçekten çok ilginç...

Yok o hiç öyle olmuyor, ben bu zmana kadar 14 yavru falan aldım ikinci çiftimden ama sadece 40 lira kazandım :D Satmak yerine dağıtıyorum :D Bir insan kendini ancak bu kadar kazıklar :D
Ahahahah neden böyle bişey yaptın yazık günah emek verdin o kadar :D

Geri