petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

çekinikmi ve cinsiyeti ne ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve tolga arslan tarafından 19 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. tolga arslan

tolga arslan New Member

Beğenileri:
    0
    Merhaba. Forumda bi konu gördüm çekinik kuslarin cere rengi degismiyomus ve iris cikmiyomus. Benim kusumdada iris cikmamasi tuhafima gidiyordu. Çünkü kus 8 hazirandan beri bende. Aldigimda 2 aylikti ufakta olsa bi iris belirtisi gerekir diye düşünüyorum. Assagidaki kus cekinikmi ve disimi ? Çekinik olmasinin ciflesmesinde siknti cikarirmi?

2. Özgür+

Özgür+ Guest

çekinik dişi olduğunu tahmin ediyorum

3. tolga arslan

tolga arslan New Member

Beğenileri:
    0
    Peki çekinik olmasi es tutmasi veya çiftleşmesinde sorun cikarirmi ?

4. mervekcrgl

ne çekiniği ya çekinik kuşlarda iki renk olur genelde beyaz mavi olur kuşun bembeyaz olması lazım kuşun normal klasik kuş 1 yaşını geçtiktn sonra iris oluşur o kadar büyük iris oluşmasıda gerekmez

5. tolga arslan

tolga arslan New Member

Beğenileri:
    0
    Kusun vere rencide hic değişmedi aldigimdan beri boyle hafif bi beyazlaşma var kus zaten bir yasinda.

6. mervekcrgl

tamamda illa çekinik diye birşey söz konusu değil çekicik olma ihtimali bile yok başka bi mutasyondur

7. tolga arslan

tolga arslan New Member

Beğenileri:
    0
    Tesekkur ederim. Bilmediğimden suphelenmistim sayenizde şüphe kalmadi. :)

Sayfayı Paylaş