petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

çeko ile yerli kuşum soruları

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve pırpır tarafından 1 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. pırpır

pırpır New Member

Beğenileri:
    0
    [​IMG][/url][/IMG]

Merhaba arkadaşlar kuşlarım 6-7 aydır birlikteler rahatsız da etmiyorum ama yumurtlama olayını bir türlü çözemedim. Erkek kuşum mu çok yaşlı yoksa dişimi çok küçük anlayamadım. Bu arada erkek çeko dişi yerli (dişi 2 aylıktan beri var) 8-9 ay olunca erkek 1 yaşında diye aldım. Yorum ve fikirlerinizi merakla bekliyorum

2. ismail kaan

Yuvalık takılıysa tek sorun dişin kızmamıs ama erkek kızışkın mamasıma havuç ve nijer koy dişide kızışsın sonrası gelir ins

3. Mehmet Nuri Alkayış

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    dişi kızışırrsa işlem tamamlanır

4. marcel

marcel Guest

Merhabalar, dişi kuşun henüz kızgınlığa girmemiş. Ceresi koyu kahve olana kadar beklemelisin. Benimkiler 9 ay sonra çiftleşmişlerdi. Geldiğinde dişi kuşum kızgınlıktaydı kur, ayak atma vs oldu ama çiftleşmeye izin vermedi dişi sonra kızgınlığı geçti bidahaki kızgınlığa kadar bekledik ancak o zaman çiftleştiler ve yavruşlarımız oldu :) bu iş kesinlikle sabır işi.

5. pırpır

pırpır New Member

Beğenileri:
    0
    Peki dostlar ceresinin kahverengi olmasını beklicez artık:) 2 side birbirine ayak atıyor çıldırıyorlar filan en sonunda dişinin ceresini boyucam kahverengiye o zaman çekoyu tutabilecek mi:DDD

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. muhabbet kuşu çeko mu yerli mi iyi