Karadeniz Pet

Çekoslavakmı??????

• Konbuyu başlatan Ergün Deniz
  • Başlangıç tarihi
E

Ergün Deniz

Guest
Arkadaşlar benim yavru bir muhabbet kuşum var.cinsi Çekoslavakya dedi aldığım yer.konuşurmu bu cins.nasıl anlaşılır.hangi cins makbul bu kuşlarda?

yerli ve çekoslavak kuşlar hareketli oyuncul kuşlardır.güzel bi ilgi alaka ile pek tabi konuşurlar.resmini atarsanız kuşun bilgili arkadaşlar ırkı konusunda bilgi verebilirler.

Resim atmayı çok zor Yaptım dün gece.bir önceki mesajımda 4 tane resim var.ona bakıp beni bilgilendirirseniz çok sevinirim

Resim atmayı çok zor Yaptım dün gece.bir önceki mesajımda 4 tane resim var.ona bakıp beni bilgilendirirseniz çok sevinirim

o konuda Levent ACAR abi yerli boyutunda yazmış.bence de yerli.ancak geniş açı olarak boyunu tam gösteren bir foto çekip atabilirseniz tekrar yorum alabilirsiniz.maşallah çok güzel bir kuş.

Ergün dün seni hatırlıyorum azıcık muhabbet etmiştik kuşuna bakmıştım kendi kuşumdan biliyorum cinsi çekoslav merak etme.. Her kuş ilgi ve sevgini gösterirsen eksik etmezsen konuşur sıkıntı yaratma.. hayırlı olsun güle güle besleyin :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 08:43 -->-> Daha önceki mesaj 08:40 --

Belki olmayabilir de bnde alırken çekoslav diye aldım kuşlarımız aynı nerdeyse ama ustalarımız daha iyi bilir cinsini.. Cinsi hiç önemli değil bence bizim dostlarımız onlar.. Sırdaşlarımız

Bak buda benim maviş ırkı çek 3 yaşına gircek ele alışkın ve birkaç kelime biliyor zamanın pek uğraşamadım belki daha çok kelime öğrenirdi.
Yavruyken çok büyük görünüyordu yetişkin kuş sanmıştım :) pek ayırt edilemez yavruyken
6ZprdE.jpg

zmOaX9.jpg

8lWP4k.jpg

Bak buda benim maviş ırkı çek 3 yaşına gircek ele alışkın ve birkaç kelime biliyor zamanın pek uğraşamadım belki daha çok kelime öğrenirdi.
Yavruyken çok büyük görünüyordu yetişkin kuş sanmıştım :) pek ayırt edilemez yavruyken
6ZprdE.jpg

zmOaX9.jpg

8lWP4k.jpg

Mubişlerimiz çok güzelmiş maşallah.. Evet evet haklısınız çok büyükler yavruyken çevremdekiler yetişkin diyip durmuşlardı demekki benim gbi düşünen başkalarıda varmış :)

Çok güzeller maşallah.inşallah benimkide yem kırıp yemeyi öğrenir bir an önce.ölecek diye hala korkuyorum.kafeste hiç dürmek istemiyor.sürekli ele alınmak istiyor.kafeste hep ötüyor çıkmak için.ele Alınca sakinleşir uyuluyor.sevilmekten çok hoşlanıyor

Çok güzeller maşallah.inşallah benimkide yem kırıp yemeyi öğrenir bir an önce.ölecek diye hala korkuyorum.kafeste hiç dürmek istemiyor.sürekli ele alınmak istiyor.kafeste hep ötüyor çıkmak için.ele Alınca sakinleşir uyuluyor.sevilmekten çok hoşlanıyor

Eline al o zman mamayı, sonra mubişini al eline direk elinle besle

Geri