petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Çekoslavakmı??????

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Ergün Deniz tarafından 9 Mart 2015 başlatılmıştır.

1. Ergün Deniz
    Gizli

Arkadaşlar benim yavru bir muhabbet kuşum var.cinsi Çekoslavakya dedi aldığım yer.konuşurmu bu cins.nasıl anlaşılır.hangi cins makbul bu kuşlarda?

2. bysmtnc

bysmtnc New Member

Beğenileri:
    0
    yerli ve çekoslavak kuşlar hareketli oyuncul kuşlardır.güzel bi ilgi alaka ile pek tabi konuşurlar.resmini atarsanız kuşun bilgili arkadaşlar ırkı konusunda bilgi verebilirler.

3. Ergün Deniz
    Gizli

Resim atmayı çok zor Yaptım dün gece.bir önceki mesajımda 4 tane resim var.ona bakıp beni bilgilendirirseniz çok sevinirim

4. bysmtnc

bysmtnc New Member

Beğenileri:
    0
    o konuda Levent ACAR abi yerli boyutunda yazmış.bence de yerli.ancak geniş açı olarak boyunu tam gösteren bir foto çekip atabilirseniz tekrar yorum alabilirsiniz.maşallah çok güzel bir kuş.

5. Sezer FINDIK

Sezer FINDIK New Member

Beğenileri:
    0
    Ergün dün seni hatırlıyorum azıcık muhabbet etmiştik kuşuna bakmıştım kendi kuşumdan biliyorum cinsi çekoslav merak etme.. Her kuş ilgi ve sevgini gösterirsen eksik etmezsen konuşur sıkıntı yaratma.. hayırlı olsun güle güle besleyin :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 08:43 -->-> Daha önceki mesaj 08:40 --

Belki olmayabilir de bnde alırken çekoslav diye aldım kuşlarımız aynı nerdeyse ama ustalarımız daha iyi bilir cinsini.. Cinsi hiç önemli değil bence bizim dostlarımız onlar.. Sırdaşlarımız

6. Kitiara

Kitiara New Member

Beğenileri:
    0
    Bak buda benim maviş ırkı çek 3 yaşına gircek ele alışkın ve birkaç kelime biliyor zamanın pek uğraşamadım belki daha çok kelime öğrenirdi.
    Yavruyken çok büyük görünüyordu yetişkin kuş sanmıştım :) pek ayırt edilemez yavruyken

7. Sezer FINDIK

Sezer FINDIK New Member

Beğenileri:
    0
    Mubişlerimiz çok güzelmiş maşallah.. Evet evet haklısınız çok büyükler yavruyken çevremdekiler yetişkin diyip durmuşlardı demekki benim gbi düşünen başkalarıda varmış :)

8. Ergün Deniz
    Gizli

Çok güzeller maşallah.inşallah benimkide yem kırıp yemeyi öğrenir bir an önce.ölecek diye hala korkuyorum.kafeste hiç dürmek istemiyor.sürekli ele alınmak istiyor.kafeste hep ötüyor çıkmak için.ele Alınca sakinleşir uyuluyor.sevilmekten çok hoşlanıyor

9. Sezer FINDIK

Sezer FINDIK New Member

Beğenileri:
    0
    Eline al o zman mamayı, sonra mubişini al eline direk elinle besle

Sayfayı Paylaş