Karadeniz Pet

Çekoslovak Muhabbet Kuşu Irkı

Yılmaz Emre

Yeni Üye
Abilerim kardeşlerim öncelikle selamın aleyküm çekoslavak muhabbet kuşu ırkında uzmanlaşmış abilerim bu ırk hakında bana bilgiler verebilir mi ?[emoji4] Bu ırkın görüntüsü benim çok hoşuma gidiyor o yüzden diğer ırklar arasında tercihim bu oldu bakalım haraketleride bize uyucak mı? [emoji28][emoji23] Çekoslavak dışında önerdiğiniz ırkları da değerlendirebilirim ben kendime uyan kuşu almaktan yanayım bilinçsiz bir şekilde önüme geleni değil. İlk bulduğum petshopdan bir kuş aldım kuş sağlığı konusunda çok kötüydü veteriner veteriner gezdim fakat iyileştiremedim ama pişman değilim onu aldığıma aslanlar gibi 3 ay geçirdik ama onu kaybettim onun ismini taşıyacak bir kuş almaya yöneldim ama yine aynı acıyı yaşamak istemiyorum forumlarda araştırmaya başladım sizinde yardımınızla uzun süre bakabileceğim güzel bir kuş alıcam [emoji4][emoji4]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Irktan çok sağlık önemli. Petshoptan sağlıklı kuş bulmak zor. Direk üreticiden alsaniz daha iyi olur. Konyada iseniz yardımcı olurum.

Irktan çok sağlık önemli. Petshoptan sağlıklı kuş bulmak zor. Direk üreticiden alsaniz daha iyi olur. Konyada iseniz yardımcı olurum.

Eyvallah abi kocaelideyim buldum bir üretici şu an ırk araştırıyorum [emoji5]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri