Karadeniz Pet

Ceresi Uzun Zamandır Kahverengi

MissDionysos

Yeni Üye
Merhabalar. Kuşumun ceresi uzun süredir kahverengi en az 4-5 ay. Bu süre içerisinde yumurtladı fakat kafesin tabanına yumurtladı. İlkinde 2 yumurta yaptı onların üstüne yatmadı. 1 hafta sonrada her biri 2 gün ara ile olmak üzere 6 yumurta yaptı, ikisi boştu üçünün içindede yavru ölmüştü sadece biri yaşayabildi. Bu süre içerisinde ceresinin eski rengine dönmesi gerekmiyormuydu, bir sıkıntısı mı var?

Merhabalar. Kuşumun ceresi uzun süredir kahverengi en az 4-5 ay. Bu süre içerisinde yumurtladı fakat kafesin tabanına yumurtladı. İlkinde 2 yumurta yaptı onların üstüne yatmadı. 1 hafta sonrada her biri 2 gün ara ile olmak üzere 6 yumurta yaptı, ikisi boştu üçünün içindede yavru ölmüştü sadece biri yaşayabildi. Bu süre içerisinde ceresinin eski rengine dönmesi gerekmiyormuydu, bir sıkıntısı mı var?
Kızışmıştır. Fotoğraf atın

Üstündeki beyazlık dışkı bu arada. Dışkı yeme problemimiz var..
Haa, o beyazlıkların tamamımı dışkı ? yoksa biraz beyazlık varmı normaldede, bu arada ızgara takın dışkı yemek çok fazla hastalılara neden olabiliyor.

Haa, o beyazlıkların tamamımı dışkı ? yoksa biraz beyazlık varmı normaldede, bu arada ızgara takın dışkı yemek çok fazla hastalılara neden olabiliyor.
Ortadakiler dışkı ama kenardakiler değil. Buradaki petshop vb yerlere baktım ızgaralı kafes bulamadım bir türlü.

Teşekkürler. Izgaralı değilse bile altına koyabileceğim bir ızgara buldum. Şimdi kuşumda mantar varmı yoksa kızıştığı için mi böyle ?
Söylediğim gibi emin değilim, ama kızışma olabilir ortadakiler dışkıysa, müsaitseniz kuşun gagasını temizleyip fotoğraf atın mantara pek benzemiyor dışkı olmadığını düşününce ama görmek lazım.

Geri