Karadeniz Pet

cevaplarsaniz sevinirim

• Konbuyu başlatan emparatoor
  • Başlangıç tarihi
E

emparatoor

Guest
Arkadaslar forma yeni uye oldum ama2 aydir hergun 1 2 saat geziyorum forma kuranlardan Allah razi olsun cok faydali 2cift muhabbet kusum var birinde bi sıkıntı var diger 3u uyurken başını arkaya cevirip uyurken bir tanesi uyurken aşağıya dogru egiliyo her yerde arastirdim boyle bisey bulamadim hani insan kanepede uyuklarken egilir ya one dogru kusta aynen oyle one dogru egiliyo nedendir??... bilen ve yardimci olan olursa cok teşekkür ederim simdiden;)...

Öncelikle ailemize hoşgeldiniz sefalar getirdiniz :) Allah sizlerdende razı olsun sağolun.. Kuşunuzda herhangi bir anormallik yok :) Her kuşun farklı uyuma tarzı vardır..

kuş dişimi

Cok sagolun kafami kurcalayip duruyo birazda cok yiyo digerlerine gore acaba yaglanma falan mi oldu diye dusundum tekrardan Teşekkürler:)..

Kuşunuzun resmini çekip konuya eklerseniz daha rahat yardımcı oluruz :)

dün benım dişi kusuda ole uyurken farkketımde dedım dişilere has bişeymi önemlı bisey degil takma kafana

Geçen gün youtube'de bir videoya rastlamıştım keşke şuan bulabilsemde sizlerle paylaşabilsem :) Çok ama çok enterasan bir olay ile karşılaşmıştım.. Aynı kafeste yer alan 2 kuştan 1 tanesi normal tünek üzerinde uyuyor.. Diğeri ise tünekten kendini aşşağıya sarkıtmış ters dönmüş şekilde uyuyordu :)

Yarın çek güzel kardeşim acelesi yok, şimdi bu saatte kuşları rahatsız etme uykularından etme hayvanları..

Tabi bu uyandiktan sonra toplanmaya calisirken kil hali uyurken dahada egiliyo öne doğru...

Valla cozemedim nedenini bir türlü diger kuslarimda biri 10aylik biri 8 aylik falan cok carpik bi ciftlesme istekleri var hangisiyle hangisini bi araya koyacam cozemedim resimde gordugunuz disi kusum diger kafesimdeki erkek kusun ustune ayagini koyuyo ustune cikmaya calisiyo;)...

Benim çok garibime gitti ama ustalar sorun yok diyorsa yoktur, benim önceki dişimde erkeğin üstüne ayak atardı... :D

kafası bana biraz iri geldi belki taşıyamadığı için eğiyor olabilir.

Yok kafasi iri degil aslinda iceri dogru cekiyo boynunu uyurken...

Geri