Karadeniz Pet

Champion dan yemler geldi

• Konbuyu başlatan Hürkan YILMAZ
  • Başlangıç tarihi
H

Hürkan YILMAZ

Guest
Champiin petten siparis etigimiz beles yemler bugun geldi iki ayri faceden istedim iki tane geldi
zaneragu.jpg
uty5ymu2.jpg

PIRANHA Pro II Tab 7.0 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bende iki ayrı yerden istemeyi düşündüm ama çakarlar mevzuyu hiç göndermezler sandım :D

Facebook hesabım olaydı isterdim. Yem lazım değil bisküvi yeter.

Yemler güzel nijer var ve içinde vitamin varmış ilaç koymaniza gerek yok yaziyo güzel bir yeme benziyor

PIRANHA Pro II Tab 7.0 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hangi kargo ile geldi ?

yem gelenlerin hepsi bursalı sadece buraya mı gönderim yapmışlar bunlar :D :D :D :D

"Merhaba Oğuzhan Bey, Birçok gönderim yapıldığı için bazı adres bilgilerinin tamamlanması beklendi. Eksik kargolar dün teslim edildi bugün yarın elinizde olacaktır. Yoğun talepten dolayı gecikmeler söz konusu. İlginiz ve anlayışınız için teşekkür ederiz. İyi bir gün dileklerimizle."

en son denen bu gondermicek bunlar bana :)

Hangi kargo ile geliyor

Banada geldi biraz önce MNG kargoyla :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
biraz önce geldi

benimde geldi yemim ama sadece 1 paket yollamıslar krakerde yok yanında tesekkkür ederim championa bilgi verenede

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:52 -->-> Daha önceki mesaj 14:51 --

son kullanma tarihleri nasıl ürünlerin...

temmuz 2015 dostum

"Merhaba Oğuzhan Bey, Birçok gönderim yapıldığı için bazı adres bilgilerinin tamamlanması beklendi. Eksik kargolar dün teslim edildi bugün yarın elinizde olacaktır. Yoğun talepten dolayı gecikmeler söz konusu. İlginiz ve anlayışınız için teşekkür ederiz. İyi bir gün dileklerimizle."

en son denen bu gondermicek bunlar bana :)

banada öyle dediler bekliyoz bakalım inşallah gelir