petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Chat açılsada,Girsek.!!

Konusu 'Havadan Sudan' forumundadır ve chavez012 tarafından 29 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. chavez012

chavez012 Guest

Merhaba adminler neden chatı kapattı veya hangi amaçla ve ne zaman açılacak teşekkürler

2. Tevfik AKTUNÇ

Forum sitelerinin akışını düşürür Chat daha önce ben kendimce bir açıklama yapmıştım. Kapanması iyi oldu diye bir konuda açmıştım, açıkcası açılması taraftarı değilim.

3. Furkan YAMAN

Yonetim kapatti yonetim acar ama bence iyi degil di sorular on plandaydi herkes soru soruyodu...

4. Tevfik AKTUNÇ

Bak dostum daha öncede dediğim gibi samimiyet saygısızlığı doğuruyordu. İnsanlar orada çok laubali oluyor, adam caps paylaşımış küfürlü falan. Burası sadece erkeklerin takıldığı bir forum değil veya yaş ortalaması 25-35 arası bir forum değil. Bir çok insan küfürü duymak istemiyor, küfür etmek istemiyor. O yüzden chat olayı çok sıkıntılı bir iş, ben kaldırılmasına çok sevindim.

5. Ezel ALBAYRAK

Ezel ALBAYRAK Active Member

Beğenileri:
    0
    böyle iyi boşver

Sayfayı Paylaş