Karadeniz Pet

Cibi hala alışmadı

Berk Sönmez

Meraklı Üye
Link
2 hafta önce aldığım kuşum gram ısınmadı hala. Beni görünce kaçıcak delik arıyor.Ellerimi yavaşça kafesin üzerine koyuyorum kısık sesle konuşuyorum ediyorum tık yok dört dönüyor kafeste. Elimi kafesin içine sokuyorum öylece bekliyorum hiç kıpırdatmadan yaklaşmıyor bile anca üstteki tüneği çkartırsam geliyor oda korka korka.Yem ile alıştırmayı bile denedim 4/5 saat aç bırakıp avucuma biraz yem aldım kafesin içinde beklettim 5/6 dakika yeme bakmıyor bile.Baktım yemiyor yemliklerini taktım yemliğe gömüldü direk.Alışması için neler yapabilirim yardım lütfen.

Edit:Birde sadece sırt tüylerini kabartıyor eklemeyi unutmuşum bunun sebebi nedir?

Son düzenleme:
Kusunuzu artik egitmek cok cok zor bence siz kusa bir es alin linkteki fotografta kizismaya baslamis artik onun yavrularini alistirirsiniz

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kusunuzu artik egitmek cok cok zor bence siz kusa bir es alin linkteki fotografta kizismaya baslamis artik onun yavrularini alistirirsiniz

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Yorumunuz için teşekkürler yanına eş almayı düşünüyordum ancak ev 60 metre kare ev ufak olduğundan vazgeçtim çok çok zor olur. Hatta yuvalığını falanda almıştım :) ama dediğim gibi ev ufak oda ufacık bi tanesi bile heryeri yem yapıyor birden fazla olunca düşünemiyorum bile.

Geri