Karadeniz Pet

Çifim hakkında.

Hsyn045

Yeni Üye
Sevgil forumdaşlar;
2 Adet mubişim var birisi Erkek 3 aylık Birisi 2 yaşında :) araca çokkk fark var biliyorum.
Kısaca iza edeyim şu olayı;
Dişi nereye giderse erkek onun peşinden gidiyor
Şu bir kaç haftadır gagalarını birleştirmeye başladılar.
kafese folluk takmıştım 'çıkar' dediler çıkarmadım çüngü dişi içinde sürekli giriyor kıtır kıtır sesler geliyor.
BUNLAR ÇİFLEŞİRMİ?
Yazmayı unutmuşum, Dişi kuşum çok net bir şekilde konuşuyur.

Size resimlerini atayım.

Değerli Forumdaşlar güncelleme yapmak istiyorum Acil yardımınıza ihtiyacım var;
Dişi mubişim odya girince hemen yuvalığa giriyor. içinde konuşuyor bu neyin belirtisidir?

Son düzenleme:
Dişi kızıştığı için yuvalığa ilgi duyuyordur. 3 aylık erkek için daha erken. O yaştaki kuşlar için çiftleşme olmaz. Bundan dolayı erkeğin daha zamanı var.

Umarım Kavga Olmaz 7 8 Aylık İken Hazır Olur Ancak Bence 2 3 Aylık Kuş Yerine 1 2 Yaşında Bİr Kuş Almanızda Fayda Var

Umarım Kavga Olmaz 7 8 Aylık İken Hazır Olur Ancak Bence 2 3 Aylık Kuş Yerine 1 2 Yaşında Bİr Kuş Almanızda Fayda Var
hocam şöyle açıklayayım erkeği eğitmek için has üreticiden aldık.
Koşumuz kuşa bakamadığı için bize sahiplendirdi(dişiyi) bizde alalım erkeğin yanına koyalım dedik. Kavga problemi yok. Erkek arkadaş olmaya çalışıyor herhalde. Bizede beklemek düşecek artık.

hocam şöyle açıklayayım erkeği eğitmek için has üreticiden aldık.
Koşumuz kuşa bakamadığı için bize sahiplendirdi(dişiyi) bizde alalım erkeğin yanına koyalım dedik. Kavga problemi yok. Erkek arkadaş olmaya çalışıyor herhalde. Bizede beklemek düşecek artık.

Anladım O Zaman Tek Çare Beklemek Uyum Sağlarlar :)

Değerli Forumdaşlar güncelleme yapmak istiyorum Acil yardımınıza ihtiyacım var;
Dişi mubişim odya girince hemen yuvalığa giriyor. içinde konuşuyor bu neyin belirtisidir?

dişin baya kızışmış kızışan dişilerde belli vakitler erkekler gibi kendi kendilerine kafayı kabartıp öterler.

Geri