Karadeniz Pet

Çift Almayı Düşünüyorum, Yardım Ve Tavsiyelerinizi Belirtir Misiniz ?

Aaaaa

Paylaşımcı Üye
Cümleten hayırlı akşamlar. Çift damızlık almayı düşünüyorum tavsiyeleriniz nelerdir. Ne kadar sürede ne kadar yumurta yapar muhabbet kuşları ? Cinsinden cinsine farklılık gösterir mi üreme sürekliliği.

Almak istediğin kuş çekoslavak takım,ise yerleri de müsait ise 15 20 güne yumurta yaparlar, takımı iyi seçmelisin

teşekkür ederim. yaşı önemlimidir peki max. ne ayda ne yaşta almalıyım takımı

En azbai6 aylık en fazla 1,5 yaşında olması lazim, kuş çalışkansa yaşın pek çık önemi yok, bende 2010 bilezikli tepeli var takır takır takır çalışıyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:51 -->-> Daha önceki mesaj 22:49 --

Elimde geçn çekoslavak takım var, yerim olmadığı için salmada tutuyorum

başka yorum yok mu :S

en azından bi 7 8 ayını doldurmus olurlarsa kısa zamanda yavru alabilirsin.. kuşların ırkına göre yavru bakma özellikleri değişkenlik gösterebilir. sana tavsiyem buradaki üretici arkadaslardan rica edip, hazır eş tutmus ve kulucka dönemi gecirmis kus satın alman.. her kus her kusla es tutmaz.. bazı kuslar cok uysal olup eşini çabuk kabul ederken bazıları da eş begenmiyor.. 3 kurus fazla ver garanti olsun..

teşekkür ederim ustam yorumun için.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:57 -->-> Daha önceki mesaj 20:53 --

konu güncell

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:04 -->-> Daha önceki mesaj 20:57 --

abi 84 sefer konu görüntüleniyor 2 kişi tavsiyede bulunuyor bu nasıl iştir ya yokmu tavsiyesi olan

Kardeşim bence yavruluktan al, çok daha verimli olacağı kanaatindeyim ben damızlık aldım hala bekliyorum çiftleşmelerini.

Üretim İçin İstiyorsun herhalde
1:en az 7 aylık olmalı veya aldıgın cıftler genç olmalı
2:hemen hemen aynı yaşta olmalı
3:en az bir defa yavru alınmıs olmalı
4:aldıgın takıma uygun bırde kafes alman gerekıyor tabı

kusuda bnce bır anlayan ıle alsan ıyı edersın pıyasa kotu hayırlı geceler

nasıl yani yavruyken mi eş alayım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:12 -->-> Daha önceki mesaj 22:11 --

teşekkür ederim ahmet

nasıl yani yavruyken mi eş alayım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:12 -->-> Daha önceki mesaj 22:11 --

teşekkür ederim ahmet

Aynen yavruluktan eş tuttur kuşları beraber büyüsünler.Ben çok pişmanım öyle yapmadığıma.

Geri