Karadeniz Pet

Çift kuş salımı

Yavru almak istiyorsan pek salma ama diğer türlü sıkıntı olacağını düşünmüyorum.

LG G2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

Öyleyse güzel yavru alıyorsan tam eş olmuşlar :)

Son düzenleme:
bak bunu farkedememiştim :)

kardeş bi soru sordun cevap verdik dalga geçiyorsun hayret bişey amacın dalga
geçmekse farklı konuşalım.

Ayrıca henüz yavrusu alınmayan kuşlar da tam olarak eş olmamışlardır.

Son düzenleme:
kardeş bi soru sordun cevap verdik dalga geçiyorsun hayret bişey amacın dalga
geçmekse farklı konuşalım.

Ayrıca henüz yavrusu alınmayan kuşlar da tam olarak eş olmamışlardır.

yok yanlış anladınız dalga geçmedim asla , anlık bir tepkiydi sizinde gülmenizi beklerdim

yok yanlış anladınız dalga geçmedim asla , anlık bir tepkiydi sizinde gülmenizi beklerdim

Her insan dalga olarak algılar yazdığını ama tamam biraz konuşup deseydin gülerdim. O cevabın biraz aşağılar gibi geldi. Oysa benim demek istediğim şey farklıydı orada.

kuşlarınız maşallah çok evcilleşmişler sıkıntı çıkarmıyorlar

benim anlamadığım doğada bunlar uçuyorlar ve gayet de yavruluyorlar. evde niye salınmıyor? bakın işte hem salmış kuşları hem de yavru almış arkadaş. salınca çiftleşmeyi unutmaz ki. o içgüdüsel bişey.

benim anlamadığım doğada bunlar uçuyorlar ve gayet de yavruluyorlar. evde niye salınmıyor? bakın işte hem salmış kuşları hem de yavru almış arkadaş. salınca çiftleşmeyi unutmaz ki. o içgüdüsel bişey.

evet hemde cok mutlu oluyorlar genelde her hafta salmaya çalışıyorum öğrenci oldugum için odanın temizlik günü gelmeden bi gün önce onlarda iyice kirletiyor sonra temizlik vakti :)

Doğadaki kuşlar her zaman özgür oldukları için uçarlar gezerler ve yavrularlar.. Siz ise evinizde salıp tekrar kafeslerine koyuyorsunuz 1 eşler arasında iletişim kpukluğu olur 2 tekrar kafesine koyduğunuza özgürlükleri ellerinden alınmış olur strese girer.. Yoksa salınan kuştan yavru alınmayacak diye bir kaide yoktur

Doğadaki kuşlar her zaman özgür oldukları için uçarlar gezerler ve yavrularlar.. Siz ise evinizde salıp tekrar kafeslerine koyuyorsunuz 1 eşler arasında iletişim kpukluğu olur 2 tekrar kafesine koyduğunuza özgürlükleri ellerinden alınmış olur strese girer.. Yoksa salınan kuştan yavru alınmayacak diye bir kaide yoktur

harika açıklama teşekkürler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:20 -->-> Daha önceki mesaj 15:18 --

evet hemde cok mutlu oluyorlar genelde her hafta salmaya çalışıyorum öğrenci oldugum için odanın temizlik günü gelmeden bi gün önce onlarda iyice kirletiyor sonra temizlik vakti :)

evi ahıra çeviriyor bu afacanlar :)

Geri