petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

cift kuşlarım hakkında bilgi almak istiyorum

Konusu 'Muhabbet Kuşu Üretimi' forumundadır ve murat46 tarafından 12 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

1. murat46

murat46 Member

Beğenileri:
    25
    s.a arkadaşlar benim 2 cift çek kuşum var 2 katlı kendinden yuvalıklı pvc kafesteydiler kuşlarım kızgın ben bunları az önçe ayırdım ortadan bölmeli kafesim var tel bölmeyi taktım erkekleri bi tarafa dişileri bir tarafa attım fakat iyimi ettim kötümü ettim bilmiyorum erkekler devamlı kur yapıp duruyorlardı kızgınlardı dişiler de tık yoktu bi müddet ayırayım dedim belki faydası olur diye kuşlar 2 ayı aşkındır bendeler devamlı gözlemliyordum ara sıra kısa süreli ciftleşmeler oldu fakat dişiler oyun oynar gibii kuyrugunu kaldırıyor erkek üzerine cıkacagı an geri kovalıyordu bende böyle bi yol denemek istedim sizce iyimi ettim kötümü şimdeden teşekkürler

2. Süleyman Ekinci

Süleyman Ekinci Active Member

Beğenileri:
    145
    Biraz daha zaman tanısaydınız onlara inşaAllah yavrularını alırsınız.

3. Özer ÇAĞLAR

Özer ÇAĞLAR Active Member

Beğenileri:
    87
    Resimlerini atarsanız daha sağlıklı yorumlar yapabiliriz

4. murat46

murat46 Member

Beğenileri:
    25
    ayırmakla iyi etmemişim anlaşılan :S kardeş ben biraz ayrı kalsılar dinlensinler diye o amaçla ayırdım ama bilmiyorum ne kadar dogru ettim

Sayfayı Paylaş