petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

çift kuşum

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Kemal Kocabaş tarafından 29 Ekim 2014 başlatılmıştır.

1. Kemal Kocabaş

Beğenileri:
    0
    dişi kuşumun yanına 16 gün önce erkek almıştım artık erkek kaçma evresini geçti koklaşmaya başladılar.Yuvalığı ne zaman koyayım sizce ?

2. Taner ALTIN

Taner ALTIN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    tak yuvalığı alışsınlar

3. Mehmet ÖZEL

Mehmet ÖZEL Active Member

Beğenileri:
    0
    Yuvalığı hemen takabilirsiniz.

4. Mert Okan

Mert Okan Member

Beğenileri:
    10
    Ben dün taktım 12. günlerinde dişi üç beş kez girecek gibi oldu girmedi erkek sallamadı bile haberi olduğundan şüpheliyim :) sakıncası yok takabilirsiniz.

#4 Mert Okan, 30 Ekim 2014
    Son düzenleme: 30 Ekim 2014
  5. CEM CANER

CEM CANER Active Member

Beğenileri:
    12
    kuşlarınız olgun ve kızışmış iseler yuvalıgı takabilirsiniz resimlerini ekleyin bir bakalım

6. Kemal Kocabaş

Beğenileri:
    0
    Kuslarım masallah oldukca kızgınlar .artık erkek yeni evine uyum saglıyor bir kac gün öncesine kadar disiden kacıyordu simdi birbirlerini kasıyolar surekli.erkek opusuyolarken bakinca tedirgin olup kacıyo bakmayınca devam ediyo :) kısaca disi oldukca istekli erkege yem yedirmeyip kendisi yediriyo :)

Sayfayı Paylaş