petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

çift muhabbet kuşlarım için bi yardım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve warriorkasap tarafından 14 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. warriorkasap

arkadaşlar çift kuşu alalım 3 hafta olucak 2 gün önce dişi kuşun ceresinin yarısı değişti :S bi yardım edin sebebi nedir

erkek

dişi
    dişi kuşun isterseniz yakından da cekebilirm

#1 warriorkasap, 14 Ocak 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 14 Ocak 2014
  2. mesut usenmez

kardeşim resim dişinin net degil ama erkek kızışmış durumda eger dişi kuşun ceresi kahveye dönüyorsa oda kızışmak üzere yavru almak istiyorsan kafesi sabitle sessiz bir ortamda fazla rahatsız etme eger anlaşıyorsalar yumurta gelir.

3. warriorkasap

dostum bak buda yakından eskiden tamamen kahverengiydi şimdi böyle

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:19 -->-> Daha önceki mesaj 15:44 --

bi yardım edin

4. Sinan ÇELİK

Kızışmış. Bir sorun yok gibi görünüyor.

5. mesut usenmez

sıkıntı yok gibi kuşların 2 side kızışmış durumda yavru almak istiyorsan kafesini sessiz bir ortama sabitle vitamin mama takviyesi yap fazla rahatsız etme eş iseler yumurta gelir..

6. Kaan KARAN

Kaan KARAN Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    koyu kahve cere rengi açılıyorsa kızgınlığı geçiyor demektir, mama takviyesi yapın...

Sayfayı Paylaş