petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

cift muhabbet kuslarim surekli kabariyor yardim

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Burak Çakıcı tarafından 27 Nisan 2015 başlatılmıştır.

1. Burak Çakıcı

Burak Çakıcı New Member

Beğenileri:
    0
    Bi cift muhabbet kusum var ikisi birden bugunlerde tabana inip birbirlerine sıkıca yapisiyolar ve oyle kabarik bir sekilde duruyorlar disi kusumun karnindaki tuyler dokuldu ve karni şişsizce disi ve erkekte sorun varmi:) :) :)

2. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Yuvalik takılı mi fotoğraf paylasirsaniz iyi olur tüyde keyifsizde olabilirler

3. Burak Çakıcı

Burak Çakıcı New Member

Beğenileri:
    0
    Ikiside kabariyordu yuvalik takiliudi disi kusum acaip zayifladi bnde yuvaligi cikardim sizce ne yapmaliyim disi kusumun kaburga kemikleri dokununca bahriz bir sekilde belli oluyor yardim sizce ne yapmaliyim disi kusumda sorun varmi birde fotograf nasil atiliyor yeni oldugum icin bilmiyorum

4. Yeliz KOCAGÜN

Beğenileri:
    0

Sayfayı Paylaş