Karadeniz Pet

Çift olma konusunda videoya bakarmısınız lütfen

Muhabbet32

Paylaşımcı Üye
Videoyu kaliteli bir şekilde çekemedim ama ne olduğu belli oluyor sanırım. Videonun sonuna doğru erkeğin dişiyi gagaladığını göreceksiniz. Zaman zaman erkek kendisi yaklaşıp öpüştüğü kafasındaki tüyleri kabartarak sesler çıkardığı başını aşağı yukarı hareket ettirdiği oluyor. Buna rağmen dişi ona yaklaşınca hep videodaki hareketi yapıyor ya da kaçıyor. Üç ay kadar oldu aynı kafeste beraberler. Sizce bunlar eş olabilirler mi? Yavru yaparlar mı? Eğer eş olmazlar diyorsanız hangisini değiştirme yoluna gitmeliyim?

Şimdiden yorumlarınız ve fikirleriniz için teşekkür ederim. Herkese iyi forumlar.

[YOUTUBE]dj81vyBW4GY&feature=youtu.be[/YOUTUBE]

wOmqXA.jpg

wz9Az4.jpg

xGaYr3.jpg

eygMON.jpg

K6d2z9.jpg

eWmnOQ.jpg

x3QD4p.jpg

kızışmış bir erkek bulsan daha iyi olur.. dişi tam kızışmış ama erkek hazır degil gibi..
erkek tüy döküyor mu?

Hocam erkeği de kızıştırman lazım belli olmaz yine çifleşebilirler.

kızışmış bir erkek bulsan daha iyi olur.. dişi tam kızışmış ama erkek hazır degil gibi..
erkek tüy döküyor mu?

Erkek tüy döküyor evet. Kuyruktaki büyük tüyler düştü. kafasında diken gibi yeni tüyler çıktı ve yeni yeni geçti. Şu anda kafasındaki tüyler normal ama bir iki tane daha diken var. Vücut tüyleri hemen hemen artık düşmüyor diyebilirim. 10 gün filan sürdü ama tamamen tüy dökümü evresi henüz geçmedi. Özellikle erkeği çok seviyorum ve onu bi başkasına vermem mümkün değil. Onun yavruları olsun istiyorum. İki farklı kafesle ilgilenmem de zor olur.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:25 -->-> Daha önceki mesaj 00:21 --

Hocam erkeği de kızıştırman lazım belli olmaz yine çifleşebilirler.

Nijer tohumunu ikisi de yemiyorlar. Küçücük olan ayçiçeğini(Papağan yemi imiş) çok seviyorlar. Mama yemiyorlar. havuç yemiyorlar. Keten tohumu yemiyorlar. kabuksuz yulafı ilk defa yemliklerine koydum ama yiyecekler mi bilmiyorum. Erkeği nasıl kızıştırabilirim? Bunun bir yolu var mı?

İlginiz için teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Geri