Karadeniz Pet

Cift olmaları hak. ve Dişi kuş Aglar gibi bir ses çıkarıyor

kardesım benım kusum boyle hafıf aglamaklı hafıf sınırlı bır ses cıkartıyor yanına yaklasıncada ısırıyor onerım bıraz daha ılgı goster ve kafeste cıkartıp sev...

Dişinin tam zamanı muhtemelen kızgınlıktan çıkarıyor o sesleri ama erken daha kızışmamış. Havuç rendeleyerek süreci hızlandırabilirsin.

ewt benım dısıde kızıstı ama erkekte tık yok dısıde erkekte tık olmayınca erkege vuruyor yere dusutuyor

kızgın bir erkek kus alın kusunuza bence

Nijer tohumu ve mama takviyesinde bulunun. O da olmadı arkadaşın da dediği gibi kızışmış bir erkek alın yanına. Daha doğrusu o seçsin eşini.

Cerenin pembe-mavi olması bişey değil kimi erkeklerin pembe kimininki mavi olur onunki karışık o da olabilir. Nijer tohumu çok vermeyin yağlanma ve tüy dökümü yapar. Eş kuşlarınız anlaşıyorsa el tutmuşlardır zamana bırakın. İki erkek kuşda birbirleiyle gaga vurup oynaşabilirler normaldir

Dişi sürekli kızgınlık döneminde bu aralar hep aglıyor kısık sesle . Havuc felan daha önce cok denedım ama erkekte tık yok ya olmuyor :S

Ben aglamasına takıldım bagırmıyor sadece aglıyor gibi kedi miyavlar gibi dusunun :D
arkadsım bak ben bugun kızıstırıcı yem aldım gunluk yemlıgıne 1 corba kasıgı atıyorum oyle yazıyor kullanım seklınde :D sanada onerırım

Geri