petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Çift sultan papağanı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve mücahitejderha tarafından 16 Ekim 2015 başlatılmıştır.

1. mücahitejderha

Beğenileri:
    0
    Merhaba arkadaşlar
    Çift sultan papağanı mı bir süre ayrı ayrı kafeslere koyacağımda
    Erkeği mi kafesde bırakayım dişiyi mi??
    Muhabbetlerde erkek kafesde kaliyordu onu biliyorum ama sanki bir yerde okumustum sultan papaganlarinda disinin kafesde kalmasi gerekiyordu ama tam hatitlamiyorum.
    Yarfimlarinizi bekliyorum

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    71
    Hangisinin kafeste kalacağının aslında pek bir önemi yok. Erkek genelde bırakılıyor.

3. murat DEMİR11

murat DEMİR11 Active Member

Beğenileri:
    3
    bence dişi kalamsı daha matıklı dışı alışkın oldugu yer de daha cabuk yuvalıga girer benım fıkrim
    (erkege dişi olsun da nerde olursa olsun hesabı)

4. mücahitejderha

Beğenileri:
    0
    H ciftlesmedikleri icin ayiriyorum hemde bugün fark ettim dişi tüye girmiş hemde erkek rahatsiz etmesin diye ayiriyorum dişiyi normal kafeade bıraktım erkegi ayirdim yardımlariniz icin teşekür ederim

Sayfayı Paylaş