petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

çifteşememe sorunu

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Mehmet Nuri Alkayış tarafından 27 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Mehmet Nuri Alkayış

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar yardım edin kuşlarım ilk kuluçkasında 4 yumurta yaptı büyük hüsrana uğradım yumurtaların hepsi boş çıktı neyse ilk kuluçkası diyip acemiliğine verdim ama bügün tekrar çiftleşmeye çalışıyorlar dişi kuyrugu kaldırıyor erkek üstüne çıkıp dişinin kafasına basıyor sürekli erkek neden böyle yapıyor eşit boyutlarda iyi anlaşıyolar erkek bir türlü beceremiyor yapmam gereken nedir:confused:

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:54 -->-> Daha önceki mesaj 14:50 --

lütfen yardım edinnn

2. Yılmaz Ç.

Sizin yapabileceğiniz bir şey yok sanırım. Kendi hallerine bırakın elbet çiftleşirler. Şöyle bir şey duymuştum 15 gün sperm varmış 15 gün yokmuş diye.

3. Mehmet Nuri Alkayış

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    sorun erkek dişinin kafasına durmadan basıyor

4. Yılmaz Ç.

Suni tohumlama konusuna bakmanızı öneririm.

5. Mehmet Nuri Alkayış

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    olmazsa onu deneyeceğim başka çare yok teşekkürler cevapladıgınız için

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:58 -->-> Daha önceki mesaj 15:01 --

sanırım öyle yapacagım

6. BARAN

BARAN Guest

Erkek kuşu bi kenara çekip taktik öğreteceksiniz başka yolu yok gibi :D

7. Mehmet YALÇINKAYA

Beğenileri:
    0
    erkek beceriksiz olabilir..tüneklerde sorun olabilir...yani birçok sebebi olabilir..Sizin yapacağınız pek birşey yok

8. Mert Yildirim

Mert Yildirim New Member

Beğenileri:
    0
    genelde ilk - 2 kulucka acemilikkle gecer yumurtalar kirilir yumurtalar bos cikar yavrular beslenemediklerinden ölür birak sen kendi halerinde bu bahara kadar yavru alamasan damizlik erkek al :)

9. Mehmet Nuri Alkayış

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Niyazi bey 1,5 yaşında olan erkek kuşumu çok seviyorum ilk kuşumdu
    dallarda sorun yok 3 çiftim var erkek dişinin üstüne çıkıp kafasına basıyor durmadan kafasına basıyor sinirim bozuluyor :(olmazsa hazır bir çift ile değiştiririm

10. Cambaz

Cambaz Guest

Niyazi Bey kuşlarınızı kendi hallerine bırakmanızı öneririm. Erkek kuşunuz dişiye zarar verirse zaten dişi erkek kuştan ya kaçar ya da saldırır. Daha yeni çift oldukları için acemidirler. İlk 2 kuluçkanın boş olması normal.

Sayfayı Paylaş