Karadeniz Pet

Cifthaneden firliyan Tozlar :)

• Konbuyu başlatan bace
  • Başlangıç tarihi
B

bace

Guest
Merhaba arkadaşlar evimde cifthane kafesin var ve salonda vitrin üstünde duruyor tüy vs bulamadigim için strec film yaptim fakat yem üflemek için flan mecbur biraz kesmek sorunda kaldim eeee böyle olunca o aradan tüy vs toz birazda olsa cikiyor be onerirsiniz bu durum için ailem bana firca atiyor :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:45 -->-> Daha önceki mesaj 16:40 --

++++++++ guncelll

Buna çare bulamazsın. bence mümkünse evde en az kullanılan odaya koy.

Çift haneyi değiştir 2 ve ya 3 Lu PVC on korumalı Box kafesler var onun tavsiye ederim, şitreç filim sarmak bence iyi değil. Kafes içindeki elektiriklendirmeyi yoğunlaştırıp kuşlar için bir baskı oluşturuyor.

Çift haneyi değiştir 2 ve ya 3 Lu PVC on korumalı Box kafesler var onun tavsiye ederim, şitreç filim sarmak bence iyi değil. Kafes içindeki elektiriklendirmeyi yoğunlaştırıp kuşlar için bir baskı oluşturuyor.

Hmm bilmiyordum teşekkürler :) yeni almistimda :) kafes üreticisine gidip almistim :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:05 -->-> Daha önceki mesaj 18:03 --

Buna çare bulamazsın. bence mümkünse evde en az kullanılan odaya koy.

:) olduğu yerde durucak abi :) 2 oda bir salon yatak odalarina sokmaya uzun yok toz vs sen dolayı olduğu yerde kalsin :)

Geri