petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Cifthaneden firliyan Tozlar :)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve bace tarafından 2 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. bace

bace Guest

Merhaba arkadaşlar evimde cifthane kafesin var ve salonda vitrin üstünde duruyor tüy vs bulamadigim için strec film yaptim fakat yem üflemek için flan mecbur biraz kesmek sorunda kaldim eeee böyle olunca o aradan tüy vs toz birazda olsa cikiyor be onerirsiniz bu durum için ailem bana firca atiyor :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:45 -->-> Daha önceki mesaj 16:40 --

++++++++ guncelll

2. Erman ARSLAN

Erman ARSLAN New Member

Beğenileri:
    0
    Buna çare bulamazsın. bence mümkünse evde en az kullanılan odaya koy.

3. Enes YLKSN

Enes YLKSN Active Member

Beğenileri:
    1
    Çift haneyi değiştir 2 ve ya 3 Lu PVC on korumalı Box kafesler var onun tavsiye ederim, şitreç filim sarmak bence iyi değil. Kafes içindeki elektiriklendirmeyi yoğunlaştırıp kuşlar için bir baskı oluşturuyor.

4. bace

bace Guest

Hmm bilmiyordum teşekkürler :) yeni almistimda :) kafes üreticisine gidip almistim :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:05 -->-> Daha önceki mesaj 18:03 --

:) olduğu yerde durucak abi :) 2 oda bir salon yatak odalarina sokmaya uzun yok toz vs sen dolayı olduğu yerde kalsin :)

5. CEM CANER

CEM CANER Active Member

Beğenileri:
    12
    perdeden büyük tüller yapabilrisin ben öyle yaptım hiçte toz cıkmıyor

Sayfayı Paylaş